2737
2739
عنوان

یک سوال درمورد نادعلی

76 بازدید | 11 پست

دوستان سلامـ

یه سوال پیش اومد برام

داخل ترجمه نادعلی متوجه شدم  ، گاهی خطاب به خدا ست و گاهی خطاب به حضرت علی (ع) 

شماهایی که میخونید ، خطاب به کدوم میخونید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب جاهایی ک خطاب به خداست خطاب بخدا

جاهایی ک خطاب به حضرت محمد هست خطاب به حضرت محمد

و جاهایی ک خطاب به حضرت علی هست خطاب به حضرت علی

بچه ها یه چیزی بگم موقع گرفتاری با جان و دل حضرت علی رو صدا کنی چند بار واقعا دستتونو میگیره حتی بدون خوندن دعای نادعلی 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
خب جاهایی ک خطاب به خداست خطاب بخدا جاهایی ک خطاب به حضرت محمد هست خطاب به حضرت محمد و جاهایی ک خط ...

ممنونم  ، حتما🌹

فقط من مشکلی ک دارم اینه ک ته ته دلم باز تردید دارم 🙍🙍

ممنونم  ، حتما🌹 فقط من مشکلی ک دارم اینه ک ته ته دلم باز تردید دارم 🙍🙍

خب کلا حضرت علی واسطه میشن پیش خدا ک خدا حاجتامونو بده.

حاجت رو فقط خدا میده، معصومین فقط واسطه اند.

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2738
خب کلا حضرت علی واسطه میشن پیش خدا ک خدا حاجتامونو بده. حاجت رو فقط خدا میده، معصومین فقط واسطه اند ...

نه منظورم اینه که فکر میکنم خدا حاجتمو نمیده 

این کار نمیشه و فلان

خب کلا حضرت علی واسطه میشن پیش خدا ک خدا حاجتامونو بده. حاجت رو فقط خدا میده، معصومین فقط واسطه اند ...

وگرنه به حقانیت معصومین شکی ندارم . فقط فکر میکنم حاجت من روا شدنی نیست

مع الاسف!!

وگرنه به حقانیت معصومین شکی ندارم . فقط فکر میکنم حاجت من روا شدنی نیست مع الاسف!!

نه امیدوار باش.هیچ موقع از درگاه خدا ناامید نباش