2733
2739
عنوان

مشکلم با خونواده ی شوهر، لطفا بهم راهکار بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2992 بازدید | 244 پست
اونم میگه خونه ی پسرشونه تو نمیتونی تعیین تکلیف کنی کی بیان کی نیان

خب پس از همچین مردی فعلا بچه دار نشو بگو خونه منم هست تو هم حق داری 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

آخه این چیه که به خاطرش طلاق بگیرید ؟ 

اصلا دلیل محکمی نیست . شما که با شوهرتون مشکل ندارین ، با خانوادشه ... 

نمیتونید شهر محل زندگیتونو عوض کنید مثلا؟ 

در غیر اینصورت نمیشه قطع ارتباط کرد ، میتونید سخت نگیرید . غذای بسیار ساده بدید . چه اشکال داره نون و پنیر . کتلت سیب زمینی ساده  یا هر چیز دیگه . اگه کار خاصیم دارید برید تو اتاق انجام بدین وقتی خونه ان 

کلا میخوام بگم به چشم مهمان غریبه نگاه نکنید ساده بگیرید راحت میشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی زیاد میاد خونت؟؟ من عاشق خونه های دهاتم چرا از دهات بدت میاد؟؟

افسردگی شدید میگیرم، دو ماه اول بعد عقدم افسردگی شدید گرفتم اونموقع میخواستم طلاق بگیرم

نمیدونستم ک اینهمه تفاوت فرهنگی داریم، واقعا نمیدونستم

واقعا خیلی مسائل تا قبل ازدواج از چشم آدم مخفی میمونه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2728
آخه این چیه که به خاطرش طلاق بگیرید ؟  اصلا دلیل محکمی نیست . شما که با شوهرتون مشکل ندارین ، ...

شوهرمم همینارو میگه، چی بگم واقعا گاها غیرقابل تحمل میشن

ببین خواهرم ، من مرد هستم و  9 ساله متاهلم کاملا درکت میکنم چون ازین نوع رفت و آمد های آزار دهنده متنفرم.شما فقط ی راه داری و له هیچ چیز دیگه فکر نکن که پشیمون میشی 

و راه اینه که با شوهرت صمیمانه و دوستانه صحبت کنی و ازش بخوای که هر بار پدر و مادرش خواستن بیان خونتون ی بهانه ای بگیره و بدون این گره فقط بدست شوهرت باز میشه چون اگه تو بخوای کار بکنی همه باهات دشمن میشن حتی شوهرت 

اگه با شوهرت دوستانه و نه از روی سرو صدا صحبت کنی البته چند بار ، مطمئنم به نتیجه میرسی

سلام عزیزم،البته که برای شما ک شاغل هستید بسیار سخته و نیاز داری وقتی خونه میای ارامش داشته باشی و استراحت کنی ،مهمون خ‌وبه ولی تا زمانی که باعث اذیت کردن میزبان نشه،باید درک کنن ک شما واقعا سرتون شلوغه و ممکنه بخاطر مشغله کاریتون واقعا نتونید مهمونی های طولانی و سنگین برگزتر کنید،با شوهرتون حرف بزنید ایشون باید با خانوادش در میون بزاره و بهشون تذکر بده که همسرم کارش زیاده و...اگه دیدی حل نشد با بزرگ خانوادشون حرف بزن ،مثلا پدرش خیلی محترمانه بهشون بگید که این مشکل داره زندگی منو خراب میکنه و بهم میریزه و ...همین ک بگید داره زندگیتون رو به سمت و سوی طلاق میکشونه ماستاشون کیسه میکنن و دست بر میدارن از این رفتارشون.پس صحبت کردن محترمانه مثلا قدمتون سر چشمم هر وخت بیاید ،اما منم درک کنید الان تو این شرایط من بشدت خستم و نیاز به استراحت دارم وزندگیم داره بهم میریزه و ...اگه دیدی تاثیر نداشت رفتارت باهاشون سنگین باشه ینی محلشون نزار خودشون میفهمن غذا ساده درست کن براشون و بگو ک خستم وای چقدر کار دارم اصلا بکارام نمیرسم این چه وضعیه و خسته شدم و .....

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
2738
اول اینکه خسته نباشی همکار عزیز و خدا قوت...بعدم با همسرت صحبت کن بگو استرس این روزا شغل من جوری که ...

ممنونم عزیزم، شوهرم باهام همفکر نیس، تنهای تنها موندم تو این شرایط، هیچی بهشون نمیگه، میگه تو حق تعیین تکلیف نداری

به شوهرت بگو من پرستارم اگر خدایی نکرده ناقل کرونا باشمو این خانواده ات هی بیان و برن بگیرن یه بلایی سرشون بیاد من مقصر نیستما...هروقتم میان همش بگو وای از بیمارتسان اومدم وقت نکردم برم حموم کنم.بیمارتسانم که افتضاحه از کرونا....بلکه در برن و دیگه نیان

ممنونم عزیزم، شوهرم باهام همفکر نیس، تنهای تنها موندم تو این شرایط، هیچی بهشون نمیگه، میگه تو حق تعی ...

پس اگه من جا تو بودم بی محلی میکردم پذیرایی نمی‌کردم وقتی میرفتم شیفت اتاق خوابمو قفل میکردم واسه استراحت هم میرفتم خونه پدر مادرم حداقل مهمون متوجه مزاحمتش بشه

2706