2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مال من ارثیه هرچی بگی زدم فقط ی درجه روشن کرده دیگه میخام برم فیلر کنم خسته شدم از هزینه و وقت هدر دادن الکی

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

فکر کرم واینا نباش بدنت کمبود ویتامین E داره قرص ویتامینE بگیر روزی ی دونه یا یک روز درمیان مصرف کن سر ماه تاثیرشو میبینی من خودم همین روش رواستفاده کردم البته فقط قرصش تاثیرداره ن چیزای دیگش فقط ی کم گرونه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

عزیزم من زیر چشم وحشتناک سیاه بود رفتم زالو انداختم

خیلی خیلی بهتر شد و از اون حالتی ک هرکی میدید میفهمید سیاهه خارج شد و۶۰ درصدش خوب شد ۴۰درصدش موند(در نظر داشته باش مال من خیلی خیلی سیاه بود و شاید برای تو ۸۰ درصد سیاهیش بره) و الانم یکی در میون سیب زمینی رنده میکنم ۲۰ دقیقه روش میمونه و اینجوری کنترلش میکنم..........Don't cry....استرس هم افتضاحه برات

عزیزم من زیر چشم وحشتناک سیاه بود رفتم زالو انداختم خیلی خیلی بهتر شد و از اون حالتی ک هرکی میدید م ...

من چندشم میشه از زالو

چنده قیمتش

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2738
من چندشم میشه از زالو چنده قیمتش

عزیزم من تابستون دوسال پیش رفتم.هر دونه زالو ده تومن بود قیمتش.اینکه چند تا زالو باید بندازی به نظر دکترت بستگی داره.ولی من سه دوره رفتم.هربار حدود ۸ تا ده تا زالو انداختم رو صورتم.