2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندماهیی هست خیلی به ازدواج فکرمیکنم علاقه شدیدی به ازدواج پیداکردم 

وای منم،ببین من وقتی توخواب اذیت میشم میدونم که الان خوابم ومیگم بسم الله قشنگ متوجه میگم اینقدمیگم که ازخواب میپرم وقتی هم که بیدارمیشم انگارجون ازبدنم کشیده بودن تازه برگردوندن یعنی ناندارم بلندشم ازجام

2728
اگه مخالفمخ چرا عاشقشم شده باز؟؟؟ چیکارکنم موافق من بشه

اوون اصطلاح عاشق غلط هست ، دعانویسا الکی چون سردر نمیارن میگن 

همزاد از زمان تولدت باهات هست برای همیشه

زرقاط یه روش گذاشته ولی نمیدونم کسی نتیجه دیده یا نه 

زیاد صدقه بده ، اسپند دود کن ، دورتا دور خونه سرکه بریز ، و چل یاسین بگیر هر مدت ، اگه اوون روش زرقاط هم خواستی ای دی تلگرام بده برات بفرستم 

2738
وای منم،ببین من وقتی توخواب اذیت میشم میدونم که الان خوابم ومیگم بسم الله قشنگ متوجه میگم اینقدمیگم ...

من حس میکنم قلبم تند تند میزنه الانکه خیلی خوب شدم یک زمانی میگفت کاش نخابم اصلا خاب نداشتم من روحم هرجا توخاب باشه میره ولی میترسم خیلی

لطفابرای زندگیم دعاکنید
خیلی خوشکل بودن فقط یکیشون ی ذره زشت بود یه ذره که یکم بیشتراز ی ذره  حجابم داشتن  اصلاترس ...

پاهاشون سم داشت ؟او لحظه چجوری فهمیدی اینا جنن؟منم خیلی کنجکاوم و به شدت هم میترسم ازشون

ببخشید من بعد از ازدواج دچار یه سری دردسرا شدم یعنی هر کاری میکنیم انگار به در بسته میرسیم ممکنه از ...

شما اگه قرین فاسد داشتی کلا کارت به ازدواج نمیرسید عزیزم 

به احتمال چشم زخم هست ، تو فامیل حسود و بدخواه دارین؟ یا مثلا برات دعا گرفته باشن 

2706