2737
2734
عنوان

قضیه چیه؟😑

345 بازدید | 20 پست

من خواستگار ک واسم میاد سریع ردش میکنم وقتیم طرف زن ک میگیرع ناراحت میشم😂😶  هی اینو اونو رد کنیم ب امید بهتر بعد بهتری وجود نداشته باشه😂😂😂آقاااا شماهم اینجورین؟😂😂

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                             یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤️🎈                              - میشه واسم دعا کنی خانوم دکتر شم؟!🥺

یسس😂🤐

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یسس😂🤐

این چ دردیه؟😶😑

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                             یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤️🎈                              - میشه واسم دعا کنی خانوم دکتر شم؟!🥺
2728

منم اینجوریم 

خاستگار میاد جواب رد میدم بعد تا دوماه روش کراش میزنم و خودمو فوش میدم که چرا ردش کردم 

بعد یکی دیگه خاستگار میاد قبلیرو فراموش میکنم رو دومی کراش میزنم 

و همین جور این داستان ادامه دارد 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

منم اینجوریم  خاستگار میاد جواب رد میدم بعد تا دوماه روش کراش میزنم و خودمو فوش میدم که چرا رد ...

وای دقیقا😑😶

2738
نه خب من کلا به ازدواج فکر نمیکنم  نگاه هم نمیکنم خاستگاره کیه و چیه به هر کدوم از اقوام بگن خ ...

جدی🙄

این چ دردیه؟😶😑

درد بی شوهربه😅

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
درد بی شوهربه😅

ن حاجی واس شوور کوچیکیم😂

من اصلا خواستگار ندارم نمیدونم واسه چی خواستگاری من فقط در حد یه حرف می مونه ودیگر هیچ خبری ازشون نم ...

عزیزم شاید قسمت نبوده ب امید خدا ی درستش بیاد وگرنه چیزی ک زیاد فلج مغزی تهشم طلاق

اره کلا نمیتونم به مردا فکر کنم 😑

ی روزی شاید فک کنی😂

2706