2737
2734
وااا میشه مودبانه تر هم صحبت کرد.چه فرقی میکنه اسی آقا یا خانم

چی گفتم مگه؟!  

خیلی با ادب حرف زدم خـو😐🙄

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
اره از اسمش .خیلیم بی ادبه

دوست عزیز شما اول شروع کردی بی ادبی.سایت عمومی مرد و زن نداره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی گفتم مگه؟!     خیلی با ادب حرف زدم خـو😐🙄

اسکول حرف درستیه؟بنده خدا اومده درخواست کمک داره.نه بی احترامی تو پست اولش بود نه حرفهای زشت.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

چیکار به بنده خدا دارین یه سوال پرسیدن 

چرا انقد متحجرانه رفتار میکنین

سایت زنونه چیه

پس دکتر زنان مرد هم نباید داشته باشین اینجوری

بیاین به هیچکس نگیم خوشبحالت چون انرژی منفی داره🤗 
اسکول حرف درستیه؟بنده خدا اومده درخواست کمک داره.نه بی احترامی تو پست اولش بود نه حرفهای زشت.

چمیدونم😐🙄

بعدشم اسکول که حرف بدی نیس زیاد مثلا میگفتم بی شعور خوب.بود؟!  

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
چیکار به بنده خدا دارین یه سوال پرسیدن  چرا انقد متحجرانه رفتار میکنین سایت زنونه چیه پس دکت ...

دقیقا منم دارم همین میگم.بعضی ها تو سایت کلا جنگ و دعوا دارن.مگه تو سایت نوشته فقط خانمها وارد شوند.بعضی از خانمها واقعا ....

2738
چمیدونم😐🙄 بعدشم اسکول که حرف بدی نیس زیاد مثلا میگفتم بی شعور خوب.بود؟!    

😑😑

خانما شما چتونه داره سوال میکنه حرف زشتی که نزده هنوز مگه مشکل دارین همتون ؟اگر دلتون نمیخواد تو تاپ ...

عزیزم نی یارها که به حرف ی نفر تاپیک حذف نمیکنن.بعضی ها کلا مشکل دارن

دقیقا منم دارم همین میگم.بعضی ها تو سایت کلا جنگ و دعوا دارن.مگه تو سایت نوشته فقط خانمها وارد شوند. ...

از یک طرف میان در مورد برابری جنسیتی و حقوق برابر حرف میزنن

از طرفی نگرانن که مردا یوقت در مورد خانوما چیزی بدونن و یاد بگیرن

همینجوری آقایون آینده و پرورش میدن که هیچی بلد نیستن در مورد برخورد با خانوماشون

بیاین به هیچکس نگیم خوشبحالت چون انرژی منفی داره🤗 
معلمم کشف کرد👌🏻😐💔 اگه طبق نظر خودم و اطرافیان بود من هیچ گوهی نبودم    

دور ازجون

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐

کانون پرورش فکری

خودمم با فکر زیاد ب ی سریاش رسیدم😑💔😂

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
2706