2737
2734
عنوان

با ابهت ترین مردی ک دیدین کی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 4894 بازدید | 65 پست

توی مردهای جدید والا کسی رو ندیدم 

اکثراً گوگولی مگولی اند

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابام

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

پسر عموم خیلی تکیه گاه خوبی هست واسه خانومش با رفتار و کاراش معلومه نمی ذاره آب تو دل همسرش تکون بخوره.عشقشون پایدار

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

یکی از رئیس هام 

کم صحبت و با یک جمله ، نگاه و یک ریکشن موجب میشه که مخاطب تکلیف خودشو بدونه

همه میگفتن و اظهار داشتن که فوق العاده بداخلاقه ولی یه بار با ایشون برخورد داشتم ، اونقدر مدیریت کردم رفتار خودمو و تقریبا مثل خودشون با نجابت و احترام برخورد کردم که موقع خداحافظی تا راهرو باهام اومدن ، منشی های دفترشون همه متعجب شده بودن

خیلی دوست دارم یک روز مثل ایشون بشم

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2738
بهروز وثوقی بچه ها تاپیک اخرمو لایک کنید💖 هرکی لایک نکنه میکشمش🔪🔪🔪🔪🔪

چزا این قدر لایک برات مهمه؟

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

پدربزرگم . خیلی تحصیل کرده بود و فوق لیسانس مهندسی کشاورزی داشت  همیشه دیسپلین داشت و حواسش به نظم همه چی بود و ادم فوق العاده منطقی ای بود با سطح درک بالا . هر وقت یه حرفی میزد محال بود درست نباشه و به صلاحت نباشه در عین ابهت خیلی مهربون بود . جز دسته ادمایی بود که بی چون و چرا میخواستی به حرفش گوش کنی . کلا هرکسی مشکلی داشت راه چارش یه تلفن بودو تماام من که هر وقت گره ای تو کارم بود سریع میرفتم پای تلفن . وقتی پیارسال الکی الکی از دستش دادم دیگه هیچوقت اون ادم سابق نشدم هیچوقت  

اگه امضامو میخونید به نیتم یه صلوات بفرستید برام   

همسرم

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2706