2737
2734

الان سعی دارم یکم با ارامش تر برخورد کنم مثلا ی ذره میخواست با لحن عصبی حرف بزنه داد میزدم دعوا میکردم همش غر میزدم چن روزیه بیشتر ارومم چیزی نمیگم خونه ارامش گرفته 

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشبحالت همسرت صبور بوده من اینجوری حرف بزنم میندازتم بیرون. من یبارم نق نزدم سرش داد نزدم

جدی خوشبحال تو احساس زنانگی داری من بس ک وحشیم شوهرم خیلی صبوره خیلی

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم

اشتباه میکردی دیگ

یکم لطافت زنونه داشته باش یکم ناز داشته باش با سیاست باش

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
خوشبحالت همسرت صبور بوده من اینجوری حرف بزنم میندازتم بیرون. من یبارم نق نزدم سرش داد نزدم

شوهرمنم خیلی بداخلاقه داد میزنه عمرادمو تموم میکنه اما منم تا یحد سکوت میکنم بعدش میبینم میخاد بشینه کلم داد میزنم جوابشو میزنم

2738
چرا فکر میکنی تو غرغرویی؟اینجور ک گفتی شوهرت شروع کنندس

مثلا میگه چرا فلان کارو نکردی یکم با لحن بلند منم همش داد و بیداد و بعدم قهر

منم اخلاقم خیلی بد بود بعد چند سال خوب شد بیچاره خونه وزد به نامم خودم خود به خود دوباره اخلاقم بد ش ...

اخلاقت خوب شده بود یعنی چطور شده بودی؟

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

وای بچه ها من عاشق شخصیت پریا بودم تو سریال پریا. دیدبن چقد صبور بود اروم بود اخرم همه کارا رو درست کرد با همون صبور بودنش

من اوایل سریع داغ میکردم و جر و بحث میشد. اما الان بعد 3 سال فهمیدم(چون شوهرم شدیدا اقتدار طلب هست و لجباز) بهتره بگذرم و فقط یکم سرسنگین میشم باهاش. چون بعد مدتی خودش میفهمه که اشتباه کرده. اما اگه من بهش بگم زیر بار نمیره. تو 90 درصد موارد اینطوریه.

آرامشم الان بیشتر شده