2737
2734
عنوان

رتبه های زیر ۷۰۰۰کنکور ریاضی

152 بازدید | 6 پست

چقد تست کار میکردین؟

شرایط چطوری بود؟

خیلی به خودتون سخت میگرفتین؟

منظورم اینه ک حتی ی فیلمم نمیدیدید 

میدونم ک زندگی کنکوری فرق میکنه و اینکه من میگم از مهمونی و بیرون و خرید و گشت و گذار کم شه ولی دیگه خیلی سفت گرفتید؟

زیر 7000 !

این که با روزی دوساعت خوندنم میشه 7000 قبول شد

من مامانم رتبه 900 ریاضی بوده البته خیلی وقت پیش  خیلی سخت میگرفته کلی هم تست میزده دقیقش رو نمیدونم

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
زیر 7000 ! این که با روزی دوساعت خوندنم میشه 7000 قبول شد من مامانم رتبه 900 ریاضی بوده البته خیلی ...

من از نینی سایتیا میپرسیدم ینی ی روزم استراحت نکنم میگفتن ن اصلااااا باید هر روز و خرشب بخونی روزی۱۲ساعت

کلا هم چون ازمونای ازمایشی برگزار نمیشه حضوری نمیدونه آدم چطوریه وضعیت

چ خوب کاش منم سراسری تهران بیارم

نمونه کارنامه ها رو از تو سایت گزینه 2 ببین کلی اعتماد به نفس میگیری یچیز کاملا شدنیه از الان

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

ببین عزیزم تو هرچقدر بخونی موقع اومدن نتایج حس رضایت و موفقیت بیش تری نسبت به خودت داری و این که با زیر ۷۰۰۰ منطقه ۱ سراسری تهران نمیارید  برای کارنامه سایت قلم چی همه کارنامه و رشته و رتبه و گذاشته

الان فقط شروع کن از نی نی سایت برو از همه اکانتای مجازیت لوگ اوت کن فقط یدونه اونم برای ارتباط با مشاور یا مدرسه داشته باش

فقط این و بدون ساعت و نعداد تست هیچ دونفری باهم برابر نیست

کاری به بقیه نداشته باش  که میگن چند ساعت و چه تعداد تست

اگه می خوای واقعا خودت شروع کن وقتی شروع کنی خودت بهتر نیازاتو متوجه میشی که مثلا رو یک مبحث چقدر وقت بزاری کدوم کمتر

پس شروع کن خودت برای خودت برنامه بریز و یک جوری قدم بردار که موقع دیدن نتایج افسوس نخوری که ای کاش بیش تر درس می خوندم

💫❤بهترین حس دنیا رو از خدا بخواید❤🤗بعد ببینید چقد قشنگ جوابتون و میده💫❤پس با جون و دل به آنچه که می خواید فکر کنید💎💫