2733
2734
عنوان

نمد چرا انقدر به درس بی حس شدم عین خیالمم نیست کلاسااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 135 پست

به اینده فک کن

۴ سال دیگه میخوای کجا باشه زندگیت و چجوری باشه؟

بااین درس خوندن بهش میرسی؟

کتابو باز کن یه صفحه بخون خودتو مجبور نکن زیاد بخونی که زده بشی

چیزای وقت گیرو هم پاک کن از گوشیت یاساعت خاص بذار

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگران نمرات امتحان پایات ترمم ولی حال ندارم درس بخونم😑یه حاضری میزنم‌ میام نی نی سایت😁😂  

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
2740

منم مث توام😐🤣 انقدر که مضخرفن اصن انگیزه ایی نمونده من چون چیزی یاد نمیگیرم دیگههه مهم نیست فقط خرداد اونم علوم و ادبیات که مهم ترین درسانن😭😭😭

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
منم مث توام😐🤣 انقدر که مضخرفن اصن انگیزه ایی نمونده من چون چیزی یاد نمیگیرم دیگههه مهم نیست فقط خر ...

منم..

هیچی..

مغزخالی..

یه بیسوادبارمیام..فردا چندنفرسوالی چیزی پرسیدن عین ماست نگاه شون میکنم:/

من کلاس‌و امتحان دارم ولی همش تو واتپد و نی‌نی‌سایت می چرخم

به شدت بیخیال شدم حتی اگه بیفتم برام مهم نیس نهایتا یه سال دیگه میخونم

میدونم باید درس بخونم تا خوشبخت شم ولی انگار قفلم کردن نمی تونم

2706