2733
2734
عنوان

خواستگاری از همه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 116 پست
خوب تحصیلاتش چیه؟بعداینکه این ماهی۶ میگیره خودش کاملامستقل هست وکارمیکنه زیرپرچم پدرمحترمه نباشه،بعد ...

افرین کاملا درسته

خب با توجه ب  اموزش پروش و دانشگاه و خدمت

ادم  تو  ۲۲ سالگی وارد کار میشه

من‌نسبت ب همسنام  جلو هستم

ولی نصیحت برادرانه

دخترا  تو این شرایط نیستن ک بخوان ب اون ایده الی ک میخوان برسن

چون  الان شرایط اقتصادی نابوده

و ازدواج کم‌شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کم آدم باید منطقی باشه  تو این جامعه یه پسر تازه از 18 سالگی به خودش میاد  دوسال هم ک ...

رسما اعلام کردی عروس کم توقعی هستی😂

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 
2731
ما تهرانیم ولی به اندازه شما خرج نداریم😐 ۴۰۰ تومن رهن خونه دادیم و حداکثر هر ماه ۱۰‌تومن هزینه خرج ...

ما هم حدود یازده تومن خرج داریم برا چهار نفر تو زنجان

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
2740
رسما اعلام کردی عروس کم توقعی هستی😂

منطقیم

یاد گرفتم خودم برای خواسته هام تلاش کنم

میتونستم زن یه قاضی بشم هم خوشگل بود هم خونه هم ماشین هم درآمد خوب، اما معیارهای من متفاوته

یا دوسال پیش یه خواستگار داشتم که اگه ازدواج میکردم سر تا پام طلا میشد، اما خب همه چی پول نیست که 

#سیاوش_یزدانی💙
فامیل ما ازدواج کرده پسره خونه ندارن ماشین ندارع فک نکنم ۶ تومنم درآمد داشته باشه 

🙂ماام یه مورد داشتیم میگفت اگه میخواین برم سر کار باید برام زن بگیرین😐

منطقیم یاد گرفتم خودم برای خواسته هام تلاش کنم میتونستم زن یه قاضی بشم هم خوشگل بود هم خونه هم ماش ...

دقیقا

اگه دختر داشتم :

اول نگاه میکنم ببینم پسر خوبیه ؟ اخلاقش چطوره ؟

شرایطش اوکیه واسه ی پسر ۲۳ ساله 

خونه و ماشین تو زندگی جور میشه واسه اول زندگی واجب نیست

۱۰۰ تومن هم خرج عروسی میشه میره کم هم میاره احتمالاکه کمکش میکنم 

در کل پسری که اهل تلاش و کار کردن ۶ هیچ از کسی ک پول داره جلوتر . 

ولی مشکل سنشه . پسری که ۲۳ سالشه احتمالا هم دختر کوچیکتره دیگه . من باشم دخترم رو تا درسش تموم نشه و کار پیدا نکنه ب استقلال مالی نرسه نمیذارم ازدواج کنه تازه زیر ۲۵،۶ که خودش خیلیییی زوده 😑

من‌پسرم اخلاق من‌بد باشه ک نمیگم  بدم اخلاق رو  باید  صحبت کرد تا فهمید البته عصبی ...

خب دیگه اگه عصبی هستی اصلا دختر نمیدم ولی حالا شایددد با ماهی ۲۰ تومن باشی شاید بهت دختر بدم😌😂فقط باید صبر کنی تا ۳۰ سال دیگه ازدواج کنم دخترم به دنیا بیاد و ۲۰ سالش بشه اونوقت😂

.it's ok
2706