2733
2734
عنوان

خواستگاری از همه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 116 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی شغلتو میشه بگی؟

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2731
سلیقه من که نیست. بقیرو نمیدونم. حوصله ندارم وایسم یکی کم کم جمع کنه خونه و ماشین بخره.

خب اینجوری حتما با پولدار پولدار ازدواج چون‌شراط خیلی سخت شده

اما ی نصیحت برادرانه

اگ موقعیتات رو از دست بدی ممکنه به ۴۰‌ سال برسی

شوهر من ماهی ۶ تومن میگیره ولی اجاره نمی‌دیدم خونه خودمونه خوبه زندگیمون کم نداریم چرا

خب این ن خونه داره ن ماشین

من الان خونه بابامم با این ک خونه و ماشین و همه چی داریم قشنگ ماهی ۱۵ تومن خرج خونس فقط

با ۶ تومن حالت عادی هم نمیشه زیاد مانور داد چ برسه اجاره هم بدی

خوب تحصیلاتش چیه؟بعداینکه این ماهی۶ میگیره خودش کاملامستقل هست وکارمیکنه زیرپرچم پدرمحترمه نباشه،بعدباماهی ۶ نتونسته یه ماشین براخودش دست وپاکنه پس یکم هوش اقتصادی نداره😂بعدحالایه درصدم اومد،قیافشو بایدببینی متناسب بامعیارات هست یانه،حرف زدنش چطوریه چطوری نیست وکلا هفت خوان رستم دیگه بایددونه دونه رد کننه ببینه سربلندبیرون میادیانه😂

اگه اخلاقش خوب باشه بله 

ولی خوهرانه بگم زوده برات 

خودت را اینقدر زود درگیر درد سر ازدواج نکن  

تا خر عمر گیر می افتی

فعلا از دوران ازادی لدت ببر

خدایا به جهت نعمت های بسیاری که به من دادی از تو سپاسگزارم https://harfeto.timefriend.net/16294449164816
جدی جدی که نیومده اینجا خواستگاری😐😂😂😂

من نگفتم جدی اومده میخوام بدونم شغلش چیه که ماهیانه ۶تومنه فاز برندارین

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر