2733
2739
عنوان

دوست دارید شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 51 پست
تا اخر این تفکرت باشه خوبه

😂 چ بسا نباشه ول می‌کنه می‌ره🚬 

ولی من خواهرانه بهت میگم هروقت خواستی زن بگیری با قلبت تصمیم نگیر 🥱

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
😂مرد باید مرد باشه و اقتدار داشته باشه ن مثل زنا ترسو و رام😂

ببین خیلی دلت فحش میخواد 

زن ترسو رام نیست تو ترسو رام هستی به جا اینکه مثل یع مرد رفتار کنی نشستی بحث خاله زنکی میکنی با زنا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂 چ بسا نباشه ول می‌کنه می‌ره🚬  ولی من خواهرانه بهت میگم هروقت خواستی زن بگیری با قلبت تصمیم ...

یعنی چی

👀کاربرآقا هستم 😐مگه چیه؟😐😂هرکی گزارش بزنه خره😂 در ضمن مجرد در پی تجربه😊وقتی نگاهت جنسیتی شد باهات حرفی ندارم😐😊تاپیکام درسته بی محتواس ولی خوبه خودم دوس دارم😂قفل کردم لایک کن گمم نکنی 😊شرکت کن در حد نیم نگاه😢😂خداوکیلی وقتی میخای جواب بدی دیگه لایک نکن جواب بدی همون لایک میشه خو😐😂
ببین خیلی دلت فحش میخواد  زن ترسو رام نیست تو ترسو رام هستی به جا اینکه مثل یع مرد رفتار کنی ن ...

مرد زن نما رو گفتم ن شخصیت زن را فوش بده ببین چنتا میخوری😂الکی اهل فوش نیستم😐😊

👀کاربرآقا هستم 😐مگه چیه؟😐😂هرکی گزارش بزنه خره😂 در ضمن مجرد در پی تجربه😊وقتی نگاهت جنسیتی شد باهات حرفی ندارم😐😊تاپیکام درسته بی محتواس ولی خوبه خودم دوس دارم😂قفل کردم لایک کن گمم نکنی 😊شرکت کن در حد نیم نگاه😢😂خداوکیلی وقتی میخای جواب بدی دیگه لایک نکن جواب بدی همون لایک میشه خو😐😂
2728
یعنی چی

کدوم رو نفهمیدی؟😐🚬

میگم که اگه یه روزی عاشق کسی شدی تمام معیار های ک داره رو ببین چون واقعا بعد ازدواج اخلاق بیشتر آدما عوض میشه .

🙁

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
فحش هم برا توحیفه ظاهر پسر باطن خاله زنک ببین تو دهنت باز کن ببین دهنت چطور میدم جر بدن

برو خدا روزیتو جای دیگه بده بهم یاد دادن با ضعیف بحث نکنم 😊