2737
2739

با سلام من ۶ونیم از خواب بیدار شدم و خواب موندم الان نماز قضای صبح و خوندم بنظرتون روزم باطله یا ن چون نمازم قضا شده کسی میدونه ج بده تشکر

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝

مبطلات روزه رو نمیدونی😐

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبطلات روزه رو نمیدونی😐

ن نمیدونم باطله ینی تو گوگل زدم نوشته باطل نیست

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
عزیزم نماز قضا شدن به روزه ربطی نداره

تشکر ک ج دادین ممنونم

2740
ن نمیدونم باطله ینی تو گوگل زدم نوشته باطل نیست

نه ربطی نداره

روزه با خوردن و اشامیدن،وارد شدن گردی غباری به چشم و دهان باطل میشه،کارهای مکروه هم مثل غیبت و اینا نباید بگی

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
نه ربطی نداره روزه با خوردن و اشامیدن،وارد شدن گردی غباری به چشم و دهان باطل میشه،کارهای مکروه هم م ...

ممنون عزیزم لطف کردی😍💚

2706