2733
2739
اين بچه ها داغون ميشن امروز بچه ي دوسه ساله همسايم وقتي بابابزرگش اومد مثلا دعواي مامان باباشو   ...

دقیقا 

ادمایی ک از نظر ما خیلی وحشتناک و روانین زندگینامشونو ک میخونی میبینی همشون تو شرایط خیلی بدی بزرگ شدن 

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
دقیقا  ادمایی ک از نظر ما خیلی وحشتناک و روانین زندگینامشونو ک میخونی میبینی همشون تو شرایط خی ...

اره بخدا قرار نيست همه ي زن و شوهرا سازگاري داشته باشن و يا به هرقيمتي كنارهم زندگي كنن سلامت روان بچه خيلي مهمه 

من اون تاپيك پسر چهارده سالرو نخوندم ولي از نوشته هاي بچه ها متوجه شدم طلاق مادر ضربه به بچه نزده ازدواج مجدد عجولانه با ادم نامناسب بچه رو تو شرايط بحراني گذاشت 

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر شما زن با هر خفت و بدبختی باید بسازه ولی طلاق نگیره!مگه یه ادم چند. بار قراره زندگی کنه که بی ...

بله محیط بدون تنش واسه تربیت بچه بهتره ولی کومحیط بدون تنش......مادر یا پدر میرن ازدواج مجدد میکنن وبازم با دومی دعوا وبچه علاوه بر شاهد تنشها بودن درد فراق یکی از والدین وظلم از ناپدری یا نامادری  و.....

درد بیشتر میشه همون بهتره که زن با پدر بچش بسااازه تا اوجایی که راه داره کنار بیاد....

2731

قبول دارم حرفتو ولی شنونده ام باید عاقل باشه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

ولی من میگم اونا همونایین که میگن اه چیه دختر بره سرکار همش کمردرد گردن دردو ... بشین خونه خانومی کن 

بیا اگه خدای نکرده یه روز برا کسی این مشکلات پیش بیاد مجبور نمیشه اویزون مردی بشه خودش زندگیشو میچرخونه حالا شما تو قرن ۲۱ و بشین خونه بریزن تو حلقت یه روز کسی دو تا تیکه پول نزاره جلوت از گشنگی بمیری اینم از تعریف خانومی کردن

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2738