2737
2734
عنوان

آخه چرا کرونا گرفتم🤦‍♀️😓

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 61 پست
اره کاملا فرق داشت دومی باینکه باردار بودم فقط لرز داشتم باسردرد 

من الان مادرم مبتلاست

دکتر خیلی برای من تاکید داشت که مراقب باشم چون قبلا گرفتم

خداروشکر که الان بهترید

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما هرروز اکسیژن خونش بگیر چون کم باشه حتما بلید بستری شه اگه اکسیژن خونش کم باشه بدن درد نداشتم .. ...

فردا میشه ده روز

دو روزه تبش قطع شده 

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
ممنون خیلی مراقب باش انشاله خدا به مامانت سلامتی بده

چشم

ممنون عزیزم همچنین

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
دختر بخدا وقتی گلو درد شدید داشتم موقع بارداریم همینجوری میجویدم انقد خوب میشد گلوم،حالا نمیدونستما ...

عزیزم اومدم بهت بگم چقد امشب نیاز داشتم به همچین تلنگری

امضاتو میگم🥰دنیا دو روزه👌⚘

عالی بود حتی اسکرین شاتم گرفتم هی بخونم💕

میتونستم راحت رد شم و متوجه حسم نشی ولی حیفم اومد گفتم حسمو باهات شریک شم😍🌸👌

2738
عزیزم اومدم بهت بگم چقد امشب نیاز داشتم به همچین تلنگری امضاتو میگم🥰دنیا دو روزه👌⚘ عالی بود حتی ...

جان دلم😘😍اره والا وقتی دنیا فانیه چرا غصه بخوریم💞💞💞

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
چون رعایت نکردی تامام تامام😐

هیچ کی مثل من رعایت نمیکرد هیچ جا نمیرفتم همیشه ماسک داشتم  یه روز مامانبزرگم دوساعت اومد خونمون علائم داشت ازش گرفتم تست اون سه روز زودتر از من مثبت شد

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
من ابان گرفتم حالم بد بود ۲۰ روز پیش گرفتم حالم خوب شد باردارم هستم 

بدنت انتی بادی ساخته دیگه مثل واکسن برات عمل کرده گرفتن قبلیت

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

خانما یعنی علایم دیگه گاودرد وسرفه و...نداشتین فقط اسهال ودل درد داشتید

شما نینی سایتی مهربون لطفا میشه برای سلامتی خودم وخانواده ام دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنی.                           

دکتر نمیخواد بری این دستورو انجام بده اگه تا یه هفته دیگه خوب نشدی بیا خر منو بگیر

شنیدم درگیری ریه ۷۰درصد با این دستور خوب شده

آویشن.  تخم گشنیز . پر سیاوشان. گل پنیرک . زوفا و گل ختمی  
همه رو قاطی کنین هر دفعه یه مشت توی قوری دم کنین بعدش با یه ذره عسل طبیعی شیرین کنید روزی چنتا لیوان بخورین. تا ۳ روز دیگه ریه شون پاک پاک میشه. حتما این کارو انجام بدین . هر دفعه هم تازه دم کنین. یعنی روزی ۴ بار دم کنید بخورین

دکتر نمیخواد بری این دستورو انجام بده اگه تا یه هفته دیگه خوب نشدی بیا خر منو بگیر  شنیدم درگی ...

ممنون عزیزم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2706