2737
2734
عنوان

تست کرونا همسرم منفی شده...ممکنه من کرونا داشته باشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 70 پست

چند روز بعد از داشتن علائم

تست دادن؟؟؟

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسي عزيزم خدا همه مريضا رو شفا بده بالس (pals) اكسيمتر اسمشه مثل gire رو انكشت اشاره ميذاري ...

این وسیله که میگی میشه همیشه نگهش داری همه ازش استفاده کنن؟

_____________////////"""""""""
2731
نه عزیزم ریه که الکی درگیر نمیشه اگه سرفه زیاد میکنی گلو درد داری ریه ات درگیر شده این علاعمو داری

گلو درد داشتم خوب شدم .امروز صبح یهو پشت قفسه ای سینه ام درد گرفت سرفه ام دارم

گلو درد داشتم خوب شدم .امروز صبح یهو پشت قفسه ای سینه ام درد گرفت سرفه ام دارم

خوب ریه ات درگیر شده میدونی چکار کن دوتا پیاز خورد کن تو قابلمه بزار روگاز آب داخلش'کن بزار بجوشه هروقت جوش اومد شعله گازو کم کم‌کن‌یه حوله بنداز تو سرت بخور بده خیلی عالیه هرشب اینکارو بکن خوب میشی یه چیز دیگه هم بهت بگم‌نخود بزار تو آرامپز یازودپز بپزه آب نخودو بخور درست کن بزار داخل یخچال خوب میشی دمنوش آویشن و پونه هم بخور الان هم‌که میخواستی بخوابی یه قاشق عسل بخورو بخواب یعنی هرشب اینارو که واست نوشتم عنل کن خوب میشس یه نکته مهم‌دیگه آب سیب طبیعی بگیر یه قاشق عسل بریز داخلش بخور به همسرتم اینارو که گفتم بده هرروز بخورید انشاالله خوب میشید قرص زینک از داروخانه بگیرید بخورید بعدشم آمپولهای تقویتی مثل نوروین وقرصهای تقویتی بخورید بلا دوره انشاالله🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🤲🤲🤲

انشالله راستش خیلی ترسیدم همش حس میکنم میمیرم

نه عزیزم حالا هرکس که کرونا میگیره که نمیمیره اینا میرن داخل بیمارستان اونجا بهشون اهمیت نمیدن میمیرن راستش منو همسرم خیلی حالمون بد بود من گلبولهای سفیدم‌پایین آمده بود وفشارخونم هم پایین اوند رفتم مطب دکتر فشارمو گرفت آزمایشم دادم با دوتا سرمو سوزن تقویتی گلبولهام تقویت شد وداخل خونه همون کارهایی را که واست نوشتم هم برای خودم انجام دادم هم برای همسرم الان الحمدالله خوب خوب هستیم آزمایشم دادم گفت گلبول خونا عالیه چون قرصهای تقویتی خوردم آممول تقویتی زدم تو هم اینکارها را بکن سیستم ایمنی بدنتم تقویت میشه انشاالله 🤲🤲🤲🤲

2740
نه عزیزم حالا هرکس که کرونا میگیره که نمیمیره اینا میرن داخل بیمارستان اونجا بهشون اهمیت نمیدن میمیر ...

انشالله ممنون عزیزم بدبختی بچه کوچیک دارم تمام ترس شوهرم از این اون نگیره

انشالله راستش خیلی ترسیدم همش حس میکنم میمیرم

مرتب سوپ جو وآش بخور چیزهای آبکی بخور یکسره آب میوه بخور راستی گلوتونو با سرکه سیب وآب شستشو بدید شب وروز تا ویروس از بدنتون بیرون بره 

مرتب سوپ جو وآش بخور چیزهای آبکی بخور یکسره آب میوه بخور راستی گلوتونو با سرکه سیب وآب شستشو بدید شب ...

ممنون عزیزم راستش دو سه روز اول خیلی مایعات خوردم ی دفعه دو سه روز قطع کردم اینجور شد از فردا دوباره شروع میکنم

دوسال دوماه

نه عزیزم‌ بچه ها سیستم ایمنی بدنشون بالاست من باهمسرم که گرفتیم دختر وپسرم نگرفتن خدایی نکرده اون ویروس انگلیسیه که مال بچه هاست خطر داره شکر خدا شما از نوع اولی گرفتید نگران نباشید ولی هنوزم رعایت کنید ماسک بزنید دستاتونو مرتب بشوییید زیادم بهش نزدیک نشید

2706