2410
2553

من از اونکه میکنن تو حلق برای تست کرونا حالم بهم میخوره 

گفتم همسرم تست بده اگه اون داشته باشه منم دارم

الان مال اون منفی شده ممکنه من مثبت باشم؟؟

اخه من اصلا از خانه بیرون نمیرم 

تو خونه هم فاصله اجتماعی رعایت نمیکنیم

و اینکه تب دارم از سه شنبس دارم تب رو تحمل میکنم شبا به 39 و نیم درجه هم میرسه 

کمک 

واسه 🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب سلام الله علیه⚘رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا🌹 بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

میگن به تست منفی اعتماد نکنید

اینهمه اخبار گفته

شما خودتون رو قرنطینه کنید

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خسته نباشی واقعا!

تب داری و کاری نمی کنی؟

۳۷ درجه یعنی کر‌ونا!

چه برسه به ۳۹ درجه.

دیر بجنبی ممکنه ریه تُ هم درگیر کنه.

خوددانی.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2714
به تست کرونا اعتمادی نیست.

چطور؟

ازمایشگاه معتبر و شخصی تست دادن 

واسه 🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب سلام الله علیه⚘رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا🌹 بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
خسته نباشی واقعا! تب داری و کاری نمی کنی؟ ۳۷ درجه یعنی کر‌ونا! چه برسه به ۳۹ درجه. دیر بجنبی ممک ...

مثلا چکار کنیم عزیزجان کرونا ک دارویی نداره خودشانم میگن تا نمردید نیایید سمت بیمارستانها 

مرسی از دلسوزیت میدونم از خوبی میگی 

یعنی عجیب تر ازین کار ندیده بودم این چند روز

شما علائم دارین ایشون تست دادن؟🤯 

بله که ممکنه ، ایشون اگرم داشته باشن و روز های اولی باشه که از شما گرفتن ممکنه ۴۰ درصد منفی کاذب بشه 

اگرم روز اولی باشه که ازتون گرفتن ۱۰۰ درصد منفی کاذبن 

برید خودتون تست بدین تا مشخص بشه و اگر مثبت بودین قرنطینه کنید خودتونو تو اتاق جدا

چطور؟ ازمایشگاه معتبر و شخصی تست دادن 

عزیزم کلا کیتا اعتبار زیادی به منفی بودنشون نیست. مثبت هیچ وقت خطا نمیده اما منفی ممکنه خطا داشته باشه

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
2706