2733
2734

تا حالا شده شوهرتون بهتون بگه من دوست داشتم شیطون بودی

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیااااددددد

ولی خب من خیلی سعی کردم تو خونم متفاوت باشم به نظر خودم پیش همسرم خیلی شیطون اتفاقا ولی خب همسرم می گه نه خیلی جدی هستی ولی از اول ازدواجمون بهتر شدی خب خودم که راضیم  سعی می کنم بیشتر شیطون باشم و شوخی کنم 

من ارومم و اهل شیطنت نیستم. یعنی بعد ۸ سال خجالت میکشم پیش شوهرم. تو خونه تنهایی مسخره بازی زیاد در میارم ولی جلو اون روم نمیشه. اونم میگه عشوه بیا و فلان

فاجعه شد...وقتی که فاحشه با پول،  باکره شد.  و باکره. از بی پولی فاحشه شد....
2738
زیااااددددد ولی خب من خیلی سعی کردم تو خونم متفاوت باشم به نظر خودم پیش همسرم خیلی شیطون اتفاقا ولی ...

ناراحت نشدی وقتی اینو بهت گفت؟

من خیلی ناراحت شدم اصلا از پریشب که اینو بهم گفت رفته تو مخم نمیدونم چرا انقدر ناراحت شدم

حس میکنم اینجوری که هستم دوسم نداره

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
من ارومم و اهل شیطنت نیستم. یعنی بعد ۸ سال خجالت میکشم پیش شوهرم. تو خونه تنهایی مسخره بازی زیاد در ...

ناراحت نشدی وقتی بهت گفت دوست دارم شیطون باشی؟

ناراحت نشدی وقتی اینو بهت گفت؟ من خیلی ناراحت شدم اصلا از پریشب که اینو بهم گفت رفته تو مخم نمیدونم ...

نه عزیزم چون گاهی دو طرفمون می نشینیم ازین حرفا می زنیم من ایرادی همسرم می گم اونم ایرادای من البته ایراد هم نیست چیزایی که برامون مهم و دوست داریم بهم می گیم دوتامون هم از اول سعی کردیم بیشتر به خواست هم اهمیت بدیم درست مثل دوتا دوست  برای همین می گم نسبت به اوایل خیلی بهتر شدم همسرم خیلی بهتر شده از نظر من 

نگاه اینجوری نیست که من رو اینجوری دوست نداره( یا همسرتون شما رو) فقط اون چیزی که دوست داره بهم گفت و چقدر قشنگ اگر میشه برای خوشحالی همسرم گاهی شیطنت کنم کارایی که دوست داره انجام بدم وقتی اونم همینطوره برای خوشحالی من تلاش می کنه وقتی همسرم با شیطنتم می خنده چرا ناراحت باشم خودمم از زندگیم دارم لذت میبرم 

هیچ آدمی که بی ایراد نیست قشنگی زندگی مشترک این با هم مشکلات حل کنیم خیلی جاها نتوانستیم خیلی جاها بهتر شدیم

ناراحت نشدی وقتی اینو بهت گفت؟ من خیلی ناراحت شدم اصلا از پریشب که اینو بهم گفت رفته تو مخم نمیدونم ...

می دونی من خیلی آروم و خجالتی بودم مجردی هیچ دوست پسری نداشتم هیچی بلد نبودم ازین دخترایی که پسر میدیدن فرار می کردن فقط سرشون تو کتاب بوده با همسرم دارم یاد می گیرم ولی می خوام خودم هم این تغییر 

بیرون خونه هنوز همون آدمم کلا آدم درون گرایی هستم ولی تو خونه کنار همسرم نه  یه دفعه نمیشه تغییر کرد ولی آروم آروم شیطنت کن برای همسرت شیرین باش مطمئن باش خودت هم حالت خوب میشه و کلی خاطره قشنگ میشه برات