2737
2739
عنوان

مهمونی در این روزها

888 بازدید | 54 پست

جاریم از شهرستان جهیزیه آورده.و به همراهش هم خواهر شوهرم و مادرشوهرم اومدن به اصطلاح برای جهیزیه چیدن...

حالا کاری به اینکه تو این شرایط این برنامه رو گذاشتن ندارم. و اینکه توپشهر خودشون مراسم و مهمونی بایت جهیزیه داشان یا نه...اما مشکلم اینه که من از وقتی کرونا اومده خودمو حبس کردم و از مهمونی رفتن و لذت و غیره دست کشیدم..بماند که به شدت هم وسواسی شدم که اصلا خوب نیست.

حالا همسر غروب تو‌خودش بود گفتم چی شده فرمودن که مامانم و خواهرم اومدن  چکار کنم نمیشه که نیان خونمون؟

و من با یه بچه‌کوچیک پنج ماهه ‌و وسواسی که دارم این قضیه خیلی برام سخته...

تازه افراد به سرح زیر اند:

مادرشوهر و خواهرشوهر و دو تا بچه و عروس جدید و شوهرش و اون یکی برادر شوهر و البته احتمالا اون یکی خواهرشوهر به همراه همسر بزرکوار و دو‌تا بچه....به نظرتون باید چه کنم؟

به شدت دچار استرس شدم و تاوان خوشی دیگران رو ‌منی باید بدم که یک سال ببشتر هست از لذت خودم به خاطر سلامتمون دست کشیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بشوهرت با ارامش بگو راست میگی از پسرشون توقع دارن

من یه روز تدارک میبینم با بچه میریم خونه بابام بیان خونمون 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

کار جاریت بد نیست بنظرم

چون زندگی جریان داره دیگه معلوم نیست کی کردنا بره 

ولی شرایط خودتون رو نمیدونم چی کارکنید

من بودم شاید دعوت میکردم 

ولی شما وسواستون بیشتره خودتون شرایط رو بسنجید دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
 خب مگه این همه عر میزنن کروناس جمع نشید  خانواده شوهرت ویا شوهرت نمیبینن     ...

شوهرم‌نه...خودش وثتی فهمید دارن جهیزیه میارن تعجب مرد و گفت آخه کی تو این شرایط نابسامان اینکارو‌میکنه...اما خودشم نگران و ناراحت توقع مادر و خواهرشه  

استارتر اينمدت يكسال خورده اي با خانواده خودت و خواهر و برادر خودت هم رفت و امد نداشتي؟يعني مادر و خانواده ات رو بالاي يكساله نديدي؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
کار جاریت بد نیست بنظرم چون زندگی جریان داره دیگه معلوم نیست کی کردنا بره  ولی شرایط خودتون ر ...

ببخشید ولی بده دیگه 

مگه کرونا نیست 

کادر درمان چه گناهی دارن مگه

زندگی زیباست...
2706