2733
2734

من کلا اصلا ادم مذهبی نیستم و اصلا به این چیزا اعتقادی ندارم 

خواب راجع به ازدواجم ندیدم 

ولی یه شب خواب حضرت ایوب رو دیدم که بهم گفت صبر کن و تحمل کن بعد از اون بود که کلی مشکل ریخت سرم😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پنج سال پیش خواب دیدم یه آقایی از اشناها به من یک کاسه عسل داد 

و همون سال مادرم خواب دید داشتیم میرفتیم مشهد اون آقا اومد نذاشت من برم و گفت فلانی رو من خودم میبرم 

خدا بخواد الان داریم باهم ازدواج میکنیم 

برامون دعا کنید

2728

من یه بار چند ماه پیش  خواب دیدم یه جا هستم  قبرستون بود انگار بعد گفتن اونجا یه شهید هست  حاجت رو بخوای  بهش بگی   حاجت روا میشی من حاجتو گفتمو نوشت یادم نمیاد چی خواستم 

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

ازدواج نکردم:/

خوابم ندیدم تاحالا راجب امام ها😭

فقط یبار یه نور خیلیی خیلییی زیاد خورد تو صورتم توی خواب بودم فکر کردم عزرائیله با ترس چشامو باز کردم دیدم بابامه داشت دنبال شارژر بالای تخت من میگشت😂

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅

من بدون هیچ‌زمینه ذهنی خواب دیدم یه آقایی توو اقوام چند تا شال رنگی جلوم نگه داشته میگه یکیشو انتخاب کن. یکی دو‌ماه بعد اون آقا پدر شوهرم شد

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
2738

مامانم بچه دار نمیشد دوسه سالی دوره دارو و اینا بود بعد نذر کرده بود اگه بچه اورد دنیا همون بچه رو ببره اون زیارتگاه شهرمون خلاصه من میام دنیا و مامانم یادش میره منو ببره زیارتگاهه و نذرش رو ادا کنه 

یه شب خواب میبینه یه سید قد بلند میاد منو بغل میکنه میذاره رو دست هاش و میبرم سمت یه جای پرت و خطرناک کلی التماس اون سید میکنه که بچمو نبر و اینا سیده ام منو میبره برمیگردونه پیشه مامانم و میزارم روی زمین و انگشت اشاره اش رو میزاره روی پای راستم

مامانم صب که بیدار میشه میبینه اره یه نشونه ی مثل گل روی پامه و همون روز میبرم همون زیارتگاه:)

عکسشو بزارم؟

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅
😂😂😂😂😂

بخدا زهره م ترکید😂

2706