2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله

اشتها آوره

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
2740
لطفا بگین کیا اصلا چاق شدن  و چجوری با تچکر😐💔

عزیزم خودمم شدیدا لاغر بودم هر راهیم رفتم فقط پف بود اما یه روز رفتم عطاری بهم گفت تو شیرولرم عسل وکنجدوپودرسنجد بریز روزی2لیوان بخور اشتهام انقدر زیاد شده بود فقط درحال خوردن بودم صبحانه3تاتخم مرغ میخوردم وشیرموز وروزی2تا بستنی وآجیل،خلاصه فقط دوست داشتم بخورم فقطم1ماه ونیم اینارو خوردم باورت نمیشه الان9ماهه قطع کردم هنوزم دارم چاق میشم خداروشکر،من50کیلو بودم بااینکه2تابچه دارم الان شدم62... اینو حتما امتحان کن تو 1لیوان شیر از هرکدوم1قاشق چایخوری بریز فقط عسل1قاشق غذاخوری... اگه بیشترم بریزی چه بهتر،نتیجه گرفتی دعام کن😘

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼