2733
2739

همون ژیلت

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لیزر کردم تک و توک مو درمیاد اونم با اپی لیدی میزنم

مگه نباید از ریشه نزنی بعده لیزر؟

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
من از صورت تا پامو ژیلت میکشم ،کمم مو هستم

اخه من تو حموم اوکی اوکی هستم یعنی کامل همه کوتاه شدن ولی وقتی میام بیرون و خشک میشم میبینم نه هنوز تهش مو داره که خیلی بد جوره . برای همین تو حموم اینقدر میکشم پام زخم میشه 

2738
اخه من تو حموم اوکی اوکی هستم یعنی کامل همه کوتاه شدن ولی وقتی میام بیرون و خشک میشم میبینم نه هنوز ...

نمیتونی بری لیزر؟ یا اپلاسیون کن 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
اگه دوباره بخوای بری لیزر باید شیو کنی ولی من دیگه لازم ندیدم برم لیزر

آها همینم خوبه

چرا میرم ولی میترسم . عوارض نداره ؟

نه امواجش زیاد نمیره که نترس فقط یه جای مطمعن پیدا کن برو راحت میشی