2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش یکی خلاصشو به من میگفت 

تا کجاش خوندی من همشو خوندم

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
2731
حالاچکارکنیم کجاپیداکنیم بخونیم 😢

پیج اینستا داره ازاونجا بقیشو میتونین بخونینبانوی قصه گو

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

[QUOTE=186136133]تا اونجا که ازدواحش با پسرعموش بهم خورد و باباش با عموش دعوا کرد [/QUOTE

یه روز که دوتا برادراش رفته بودن برای خرید اسب سر اسب با کردا درگیرشده بودن ودوتاشونم کشته شده بودن وازکردها هم میگفتن دونفر کشته شدن وتقصیر پسرای خان بابا بوده تو اون قضیه سما لال میشه کردها یه روز اومده بودن برای کشتن وخونخواهی ،خان باباگفت برای خاتمه این قضیه رباب رو به عنوان عروس  خون بست به کردها بده اونا هم دست از انتقام برمیداشتن علیرغم میل رباب ولی هیچ چاره ای نبود کردها اومدن بردنش معاینه بکارت و حموم عروسی وبراش عروسی گرفتن روز عروسی یه روبند بسته بودن صورتش وپسر خان کردها تا شب حجله بنابررسم نمیتونست صورت عروس ببینه دامادبه رباب گفت به قبرستونت خوش اومدی توی مراسم که سواربراسب بودن یه نفر به رباب شلیک کرد ورباب زخمی ازروی اسب افتاد ورباب رو شناخت که قبلا توشهر ارومیه اونودیده بود وعاشقش شده بود خلاصه بعدازدوروز رباب به هوش میاد وخانوادشو میبینه وسما موقع برگشتن خانواده رباب با اونا نمیره وپیش رباب میمونه و

2738
تا اونجا که ازدواحش با پسرعموش بهم خورد و باباش با عموش دعوا کرد 

تاپیک رو برگردوندن بخونین