2733
2739

بچه ها من حفظیاتیم و زیستم خیلی خوبه ولی فیزیک و ریاضی و شیمی خیلی بهم فشار میاره  

من خیلی کند خونم خیلی خیلی کند خونم یعنی من اینجوری ک برنامه ریزی کردم و د  حد توانمه و کل وقتو هم میخونم شایددددد بتونم ۷ ۸ ماه دیگه دهمو تموم کنم و همینطور ۷ ۸ ماه یازدهم و ۷ ۸ ماه دوازدهم ک میشه دو سال دیگه کنکور میتونم بدم و احتمالا پذشکی قبول شم  ولی خیلی بهم فشار میاد چون تمام وقت میخونم اونم بخام دوسالللل 

از اونطرف میتونم انسانی بخونم و فرهنگیان قبول شم  و شرایطم راحت تر باشه 

بچه ها میدونم فرهنگیان برا زن راحته و ی کار از همه لحاظ آرومیه ولی ته دلم پذشکیو میخاد اگر بهش نرسم تا اخر عمرم احساس میکنم ارضا نمیشه روحم  نمیدونم چیکار کنم  😔

۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب با مشاورحرف بزن 

تندخوانی رو تمرین کن این روش که بخوای چندماه یه پایه رو بخونی فقط اصلا روش خوبی نیست 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2728
خب با مشاورحرف بزن  تندخوانی رو تمرین کن این روش که بخوای چندماه یه پایه رو بخونی فقط اصلا روش ...

واقعا ؟ یعنی مشاور خوب برم درست میشه مگه میشه من کند خونیم تغیر کنه اخه ؟ ی مشاور رفتم فقط برنامه خییییلی سنگین بهم داد ک نتونستم واسه همین فک کردم مشاور چیز جالبی نیس 

۰
2738
واقعا ؟ یعنی مشاور خوب برم درست میشه مگه میشه من کند خونیم تغیر کنه اخه ؟ ی مشاور رفتم فقط برنامه خی ...

مشاور با مشاور فرق داره خب 

مشاور بد میتونه روانیت کنه 

قشنگ شده حتی یه ماه وقت بزار دونه به دونه مشاورایی که میشناسی رو برو پیششون یا زنگ بزن ببین چطور برنامه میدن چی میگن خودشون چیکارن دانش آموزاشون چطور بودن 

و بله کندخوانی حل میشه اصلا باید حل شه وگرنه حتی توی کنکور وقت کم میاری

اگه کندخوانیت از حواسپرتیه،از بی دقتیه،از وسواسته یا هرچی که هست سعی کن علتش رو بفهمی و با یه آدم کاربلد درمیون بزاری 

استرس و نگرانی هم نداشته باش به خودت وقت بده و دنبال چیزی که دوست داری برو 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
چطوریه چند هزینه میگیره برا کند خوانی من راهی هست ؟ رتبتون خوب شد ؟ میشه پیجشو بدی لطفا

Konkortherapy 

ببین یه پیجه که مشاوراش همشون پزشک و داروسازن یه مجموعس که سرپرستش سرلکه 

من پروتز های دندانی شهید بهشتی قبول شدم هزینه هاشم معقول تر از خیلی مشاوراس خودت باهاش یه تماس بگیر

رقصنده در باد صدایم بزنید
مشاور با مشاور فرق داره خب  مشاور بد میتونه روانیت کنه  قشنگ شده حتی یه ماه وقت بزار دون ...

فک نکنم بخاطر هیچ کدوم اینا باشه کلا ی کم کند ذهنم ( خنگ نیستم 😅) دیر مباحثو میگیرم ولی اگر گرفتم دیگه از یادم نمیره 

۰
نمیدونم بستگی داره میتونی تو سایتشونم بری تماس رزرو کنی اسم سایتشونم گام ۱۰۰ عه

چقد هزينه دادي عزيزم؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2706