2752
2734
عنوان

پیش خرید دریاچه چیتگر کمک

4739 بازدید | 19 پست

سلام خوبین خواهر گلیا ی سوال داشتم ما بودجمون محدوده برا سرمایه گذاری میخوام 

تو دیوار پروژه توانمند سازی ارتش دیدم ک سهام 20 و 50متری داشت نظرم جلب شده 

فقط خیلی خیلی میترسم چون خیلیارو دیدم خریدن تحویل ندادن الان بدبخت شدن 

ولی خب پولمم کمه خوبیش اینه وامم داره 

اگه تجربه دارین یا پروژه ای می‌شناسین بهم بگین کمکم کنید❤️

اصلا اعتماد نکن که همون سرمایه کمتم از دست میره 

من ۸ سال پیش پروژه حکیم که برای شهرداری هست تو بلوار فردوس میخواستم پیش خرید کنم ترسیدم الان بعد از ۸ سال پروژه خوابیده و پول مردمو خوردن

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تمام.پیش خریدا ب روز پیش می رن و ب قرا داد اعتباری نیست ،مثلا یهو خارج قرارداد با تورم بهت می گه فلان قدر باید بریزی...پروژه درست هم از الان معلوم نمی شه تا دم تحویل هیچ کس نمی دونه پروژه مورد اعتماد کدومه تو انبوه سازی های بزرگ 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
اصلا اعتماد نکن که همون سرمایه کمتم از دست میره  من ۸ سال پیش پروژه حکیم که برای شهرداری هست ت ...

تو بلوار الهام منظورته؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
بله دقیقا همون فردوس غرب الهام بر حکیم

اره دیدمش همینجور سوت و کور افتاده و اگر اون پروژه راه بیوفته برای ساکنین خیلی افت قیمت وجود داره ،بخاطر همین سرمایه گذارا سریع ملکایی که خریدن تو اون قسمت رو رد می کنن بره

پروژه توانمند سازی ارتش پهنا e  50 متریشو گذاشتن 360 مثل اینکه 150وام داره

عزیز من آخه عقل سلیم چی میگه؟ الان دریاچه از متری ۴۵ شروع میشه ما خودمون چند ساله ساکن برج های دریاچه هستیم. ۵۰ متری کمه کم میشه دو میلیارد پر واضحه که برا تکمیل پروژه تا میتونن پول میگیرن ازتون

اره دیدمش همینجور سوت و کور افتاده و اگر اون پروژه راه بیوفته برای ساکنین خیلی افت قیمت وجود داره ،ب ...

بله موقعیتش خیلی خوبه من چند سال بهار شمالی بودم قیمت اونجا هم خیلی بالاس ولی دقیق یادمه به شدت ارزون پیش فروش میکرد

پروژه توانمند سازی ارتش پهنا e  50 متریشو گذاشتن 360 مثل اینکه 150وام داره

راستش با این قیمت مشکوکه

به نظرم با پولتون 80متری پردیس بگیرید مطمئن هست و زیلد پول نمیگیرن

ولی پروژه خیلی پول میگیرن به هر بهونه ای مثلا یهو میگن تا 2ماه دیگه 70میلیون بریزید 

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
2706