2737
2734
عنوان

خجالت نمی کشن با فیلم ساختنشون😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 92 پست
دقیقا همینطوری جا انداختن که شوهر من تا دعوامون میشه میگه دارم دنبال زن میگردم پیداکنم ،،تورو ول میک ...

دقیقاا من ازدواج نکردم ولی شوهرم بهم همچین چیزی بگه بهش می گم اگر تو باید بری دنبال زن بگیردی من بقیه دنبالم هستن با یه اشاره کلی جایگزین داری پس بشین هرچند می دونم گفتنش اشتباه هستاااا ولی می گمممم😁

دقیقا همینطوری جا انداختن که شوهر من تا دعوامون میشه میگه دارم دنبال زن میگردم پیداکنم ،،تورو ول میک ...

ادم باید معذرت میخوام خیلی بی چشم رو باشه که این حرفو به شریک زندگیش بزنه حالا چه برسر عصبانیت چه شوخی 

عضو گروه قرمز ❤وزن اولیه ۸۳🤞🏻 وزن هدف ۶۵👌🏼💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این ایرانی بود شبکه ۳ حالا ترکی ها فیلمای این سبکی زیاد دارن 😅

😂😂😂😂

من ندیدم ولی کنجکاو شدم ببینم سریالو 

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊
2740
دقیقاا من ازدواج نکردم ولی شوهرم بهم همچین چیزی بگه بهش می گم اگر تو باید بری دنبال زن بگیردی من بقی ...

من بهش گفتم برو پیدا کن مرد پاک لایق زن پا که ،،،،،ولی مرد ناپاک باید زن ناپاک عین خودش بگیره .....آیه قرانه ،،،،،من اونواز  قلبم  مثل آشغال انداختم بیرون ...آشغال هم جاش تو سطل اشغاله پس بزار بره دنبال سطل خودش بگرده

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
02127863000  منم زنگ می زنم  شما هم زنگ بزنید  اینم شماره پیامک شونه 20000333  ...

ممنونم

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
بله همینطوره و موافقم ولی، همین ک زن ب خودش نرسه و شلخته بگرده، بهونه ی خوبی میده دست شوهرش، البته ا ...

اخه مگه میشود همیشه مرتب بود 

خواهر من بچه کوچیک دارد بنده خدا وقت نمیکنه موهاشو شونه کنه 

مردها عوضی شدن 

از بس پلنگ هم زیاد شده

یعنی وقت نکنیم بخودمان برسیم باید بهمون خیانت بشود؟

2706