2733
2734
عنوان

خجالت نمی کشن با فیلم ساختنشون😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دیدم اعصابم خورد شد😡😡😡

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2728
به جای تاپیک زدن اینجا که هیچ فایده ای هم نداره زنگ بزنید روابط عمومی شبکه ۳ اعتراض کنید ، مطمئن باش ...

سعی می کنم پیگیری کنم در هر حال گفتنش اینجا باعث میشه بقیه هم آگاه بشن تا شاید اعتراضی چیزی کنن

2740
حالا اگ زنه خیانت کرده بود سنگسارش میکردن بچه هاشو میگرفتن بی ابروش میکردن ولی این خیانت کرده توجیحه ...

دقیقا همینطوری جا انداختن که شوهر من تا دعوامون میشه میگه دارم دنبال زن میگردم پیداکنم ،،تورو ول میکنم ،،همین غروبی بهم گفت ،....کلا فرهنگ غلط که خیلی از مردای بی معرفت جامعه بهش معتقدن

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

اره یک فیلم ترکی بود اونم بخاطر زنش شلخته بود خیانت کرد 😐

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊
به جای تاپیک زدن اینجا که هیچ فایده ای هم نداره زنگ بزنید روابط عمومی شبکه ۳ اعتراض کنید ، مطمئن باش ...

شمارش چنده

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2706