2733
2734
عنوان

اینجا همه بی معرفتن

149 بازدید | 19 پست

بابا یکی که سوال میپرسه خیلی تو تنگناس یه جواب ساده که کاری نداره  هیچکس جواب نمیده😔😔😔

خداجونم مراقب نینی  تو دلی دوست جونیم باش ،خالش از الان جونش واسش درمیره.کاش این کرونا دست از سرمون برداره بتونم با خیال راحت بغلش کنم،یه چیز دیگم بگم؛میشه به من و همه ی اونایی که منتظر نینی ان یه نی نی سالم بدی؟میدونم برات کاری نداره خداجون

چی شده عزیزم

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

سوالت چیه ؟

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

چیشده گلی؟

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
عنوان تاپیکتت ی چیز خاله زنک بنویس عین چی میپرن تو تاپیک

واقعا،مگه همه چیز مشکل با خواهرشوهر مادرشوهره که فقط به اونا جواب میدن

خداجونم مراقب نینی  تو دلی دوست جونیم باش ،خالش از الان جونش واسش درمیره.کاش این کرونا دست از سرمون برداره بتونم با خیال راحت بغلش کنم،یه چیز دیگم بگم؛میشه به من و همه ی اونایی که منتظر نینی ان یه نی نی سالم بدی؟میدونم برات کاری نداره خداجون

الانم که اومدین انگار زیر لفظی میخوای حرف نمیزنی

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
چیشده گلی؟

تو تاپیک قبلیم زدم عزیزم

واقعا،مگه همه چیز مشکل با خواهرشوهر مادرشوهره که فقط به اونا جواب میدن

متاسفانه اینجا همینن و خاله زنک پسندن بعضیا

والا خودمم مثل تو بعضی وقتا سوال دارم میخوام یکی جواب بده جواب نمیدن 

چی بگم

الانم که اومدین انگاز زیر لفظی میخوای حرف نمیزنی

عزیزم دستم خیلی تند نیست خب شرمنده،تو تاپیک قبلیمه