2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها تو یه تاپیکی دیدم که یکی درخواست دعانویس کرده بود برا سرکتاب بعدش گفت یکی به اسم مامان سه قلوها یا حالا امضاش اومده یه شماره داده بعد اینکه پولو ریخته بود بلاکش کرده بود طرف پس لطفا راحت اعتماد نکنین.

2740

سلام

بچه ها من چندین سال با خانواده م این درو اون در دنبال دعانویس بودیم م از هر جای ایران که از یکی تعریف کردن میرفتیم .ما برای باطلی میرفتیم خلاصه منم گاهی با خودشون میبردن من خیلی چیزا دیدم تو این دوره

خلاصه نزدیک به ۱۰سال دعا میگرفتیم و هر بار باز سرکتاب بازم میگفتن جادو هستین

من یه کم بیاعتقاد شده بودم داشتم فک میکردم اصلا اجنه وجود ندارن

که چند سال پیش اجنه شروع کردن به اذیتم ما هم گفتیم که اینبار راهی نداریم باز این درو اون در

تو خیابونا گریم میگرفت از وضعیتم

خلاصه چند تا دعا نویس بازم پشت هم

از پستی تا حضوری

فایده نداشت.البته بگم تو این سال ها مشکلاتمون اصلا کم نشد و هر روز بیشتر میشد .ما هم غرق افکارمون و متوجه نبودیم.

من شروع کردم به تحقیق همون موقع ها اواسط که شک کرده بودم مدام از دعانویسا سوال میکردم

و به یه جمع بندی  نتیجه رسیدم:

دعا نویسا  افراد جن زده ای هستن که حتی نمیتونن دیگه ادامه ندن وننویسن

چون اجنه از طریق اونها دارن طعمه پیدا میکنن

وقتی ما به دعانویس مراجعه میکنیم اجازه به اجنه میدیم که وارد هالمون بشن.و اونا از انرزیمون تغذیه میکنن

و گاهیدیگه نمیرن و میمونن.

شمایی که ادرس میدین بدونین مدیون میشین.

این تجربه من بود.

الان با نماز اول وقت و قنوت قرآنی که از نت پیدا کردم حالم خیلی خوب شده یعنی دربرابرم ضعیف شدن و کمتر میتونن اذیت کنن.اینا هاله رو قوی میکنه.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
سلام بچه ها من چندین سال با خانواده م این درو اون در دنبال دعانویس بودیم م از هر جای ایران که از ...

وای عزیزم چه خوب ک گفتی 

واقعا ترسناک بود 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
وای عزیزم چه خوب ک گفتی  واقعا ترسناک بود

من تو این سایت خیلی میبینم مردم دارن هر روز خودشونو گرفتارتر میکنن

یه روز شبیه زمان حضرت سلیمان دیگه نمیدونن چه جوری خودشونو نجات بدن

زندگی من میشه گفت داغون شد ولی میخام تجربه مو در اختیار بقیه بذارم و از خدا میخام برام جبران کنه.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
من تو این سایت خیلی میبینم مردم دارن هر روز خودشونو گرفتارتر میکنن یه روز شبیه زمان حضرت سلیمان دیگ ...

گلم حتی سرکتاب گرفتنم مشکل ایجاد میکنه؟ 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک

بله.

تو سرکتاب اجنه از طریق هاله شما خیلی چیزا رو میگن

اونا فقط حال و گذشته رو میتونن بفهمن و اونم از هاله ست.

البته همشو هم باز راست نمیگن

من پیش یکی رفتم اون دوره ها میگفت مثلا اینا سه شنبه ها دروغ میگن.یه روز دیگه بیا خخخ

همین قنوت قرآنی خیلی کمک میکنه به همه

حتی در مورد چشم زخم

چون چشم زخم هم هاله رو باز میکنه

من موقع انجام این قنوت دیدم که اطراف دستام درخشان میشن.نمیتونم هاله ببینم اما تو این مواردی که هاله خیلی روشن بشه شده دیدم.مثلا یه نفر از اعضای خانواده وقتی نیت کرد روزه بگیره یه لحطه دیدیم که هاله اطراف سرش روشن شده بود

2706