2737
2739
عنوان

لکه سیاه غلیظ دربارداری

674 بازدید | 22 پست

سلام خانوما نماز روزه هاتون قبول خانوما من توی  بارداریم هرروز یه مشکل دارم چندوقت پیش تاپیک زدم که هفته هشت خونریزی کردم رفتم سونو هیچی نبود بااستراحت و شیاف خوب شد. الان نزدیک هفته یازدهم هستم امروز صبح لکه بینی های سیاه ازم میاد قهوه ای خیلی خیلی پررنگ و غلیظ ینی داره سقط میشه؟ برم سونو؟ اصلا لک این رنگی. واسه چیه

باید استراحت مطلق باشی منم هفته یازده همینجوری شدم باآمپول وشیاف خوب شد

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا هماتوم داری استراحت مطلق شیاف و قرص ایزوپرین باید مصرف کنی مراقب خودت باش عزیزم

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
باید استراحت مطلق باشی منم هفته یازده همینجوری شدم باآمپول وشیاف خوب شد

عزیزم  دکترم بهم آمپول نداده فقط شیاف شبی یدونه  میگه تاقبل دوازده هفته آمپول نمیدم..

فک کنم دور جنینت خون داری کی میری غربالگری؟؟؟

عه یعنی توی اون سونوی هفته هشت معلوم نکرد؟؟ غربالگری گفته هفته دوازده برو یه هفته مونده 

یعنی خون دور جنین اینجوری سیاهه؟ 

عه یعنی توی اون سونوی هفته هشت معلوم نکرد؟؟ غربالگری گفته هفته دوازده برو یه هفته مونده  یعنی ...

اره منم داشتم دکترم گف روزی دوتا شیاف بزن واستراحت مطلق من حتی خونریزی قرمزم داشتم

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2738
برو سونو لک قهوه ای خطر سقط هستش

عه ای بابا😥 من اسیرم از اول داشتم اونسری ها رفتم چیزی نبود خداکنه اینسری هم برم نباشه البته اونسری لکه هام روشن تر بود این تیره تره

احتمالا هماتوم داری استراحت مطلق شیاف و قرص ایزوپرین باید مصرف کنی مراقب خودت باش عزیزم

هماتوم توی هفته هشت معلوم نمیشه آخه اونموقع سونو چیزی نگفت....حتما  خیلی ممنون از راهنماییات مهربون 🌹

اره منم داشتم دکترم گف روزی دوتا شیاف بزن واستراحت مطلق من حتی خونریزی قرمزم داشتم

تا چندروز برای شما طول کشید؟ والا منکه از هفته پنج هروقت لک میبینم یبارم ک هفته هشت خونریزی بعد قطع شد الانم لک تیره واقعا دیگ خسته شدم خوبه استراحتم میکنم

خداکنه برامنم عین شما قطع شه

تا چندروز برای شما طول کشید؟ والا منکه از هفته پنج هروقت لک میبینم یبارم ک هفته هشت خونریزی بعد قطع ...

ازهفته شش تانهم طول کشید 

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
عزیزم  دکترم بهم آمپول نداده فقط شیاف شبی یدونه  میگه تاقبل دوازده هفته آمپول نمیدم..

اتفاقا آمپول باید تاقبل ازدوازده هفته زده بشه چون بعدش خطریه🥺

تو نتم ک بزنی نوشته🤦

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
آمپول پروژسترون منظورته دیگه عزیزم؟؟؟؟ 

بله گلی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706