2733
2734
عنوان

سه ماهه باردارم درد پریودی دارم

314 بازدید | 17 پست

ایا عادیه؟؟پنجشنبه ماهگرد پریودیم بودش ولی دردشو ازدیروز هی کمو بیش درد دارم لکه بینی ندارم اصلا عادیه؟؟سه شنبه وقت دکتر دارم 

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم

اره منم داشتم البته نه شدید وقتی لکه بینی نداری بنظرم نگران نباش استراحت کن کارسنگین نکن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد خم و راست نشو چیزی نیست 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
اره منم داشتم البته نه شدید وقتی لکه بینی نداری بنظرم نگران نباش استراحت کن کارسنگین نکن

نه استراحت میکنم چشم

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2738
اسی امکان داره در هفته های اول بارداری  کمردرد و پادرد داشته باشی؟

اره من کمردردو پادرد داشتم ماهیچه های پشت پام دردمیکرد

عزیزم انشاالله چیزی نیس منم سر دخترم داشتم

گلم الان ک سه ماهت تموم شده ویارت بهتره

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
عزیزم انشاالله چیزی نیس منم سر دخترم داشتم گلم الان ک سه ماهت تموم شده ویارت بهتره

بله عزیزم ویارم یکم بهتره شدید نیس عین قبل

اره من کمردردو پادرد داشتم ماهیچه های پشت پام دردمیکرد

من پریودم نامنظمه   این ماهم فقط دو بار اقدام داشتم   از صب زیر شکمم ی کم   پام و کمرم خیلی درد میکنه   نمیدونم خبریه یا ن   یکهفته هم ب پریودم دارم

من پریودم نامنظمه   این ماهم فقط دو بار اقدام داشتم   از صب زیر شکمم ی کم  ...

ایشالا هر چی دلت میخاد همون بشه فقط صبرکن موعدت بگذره

2706