2733
2734
عنوان

جوش صورت😭😭

99 بازدید | 5 پست

سلام. من صورتم اصلا جوش نمیزد حتی موقع پریودی هم جوش نداشتم.الان یه مدته جوش میزنم دکتر پوست هم رفتم بهم یه سری دارو داد.بعدشم سونو نوشت که کیست و کبد چرب نداشته باشم که نداشتم اینارو.اما الان همچنان کم و بیش جوش دارم.قبل اینم یه ازمایش دادم که چک بشم فقط کمبود ویتامین دی داشتم و مشکل دیگه نبود.کمبود ویتامین دی میتونه باعث جوش باشه؟ ژل شست شوی سینره چی؟ اون میتونه بشه؟اونم البته دکتر داد ولی هرچی احتمال بود نوشتم.۲۰ سالمم هست. لطفا اگر میدونید راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کلا منظم بودم ولی یه مدت عقب جلو میشد.ولی الان دوباره منظم شده

اخه منم کلا جوش نمیزدم ی سال خیلی جوش زدم دیگه کلی دکتر پوست رفتم ولی تاثیر نداشت تا اینکه پیش متخصص داخلی رفتم من پریودام چند وقت منظم نبود گفت شاید تنبلی تخمدان داری بهم قرص اسپیرونولاکتون داد روزی یه دونه بندازم بهتر شده جوشام دیگه جوش نمیزنم 

جوش صورت و بدن یکی از مسائلیه که ادم های زیادی باهاش سرکله میزنن و از بودنش ناراضین.برای از بین بردن این آکنه ها و جوش ها میتونین از سرم های ضدآکنه استفاده کنید. سرم ضدآکنه اورلین با تنظیم چربی پوست صورت به بهبود جوش ها کمک میکنه و بخاطری که لایه های آسیب دیده پوست رو ترمیم میکنه باعث میشه جای جوش ها و لک هاشون به مرور زمان از بین بره.

تواین لینک اطلاعات بیشتری از این محصول وجود داره که میتونین خودتون بخونید:

https://aurelien.ir/product/aurelien-acne-soothing-serum-2/