2733
2739
عنوان

جوش صورت😭

2365 بازدید | 11 پست

سلام. من صورتم اصلا جوش نمیزد حتی موقع پریودی هم جوش نداشتم.الان یه مدته جوش میزنم دکتر پوست هم رفتم بهم یه سری دارو داد.بعدشم سونو نوشت که کیست و کبد چرب نداشته باشم که نداشتم اینارو.اما الان همچنان کم و بیش جوش دارم.قبل اینم یه ازمایش دادم که چک بشم فقط کمبود ویتامین دی داشتم و مشکل دیگه نبود.کمبود ویتامین دی میتونه باعث جوش باشه؟ ژل شست شوی سینره چی؟ اون میتونه بشه؟اونم البته دکتر داد ولی هرچی احتمال بود نوشتم. لطفا اگر میدونید راهنمایی کنید

تو دوران بلوغ نیستی؟خب جوشه دیگه کیست نداری؟کیست تخمدان چک کن

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

چندسالتع ،من آزمایش هورمون هم دادم مشکلی نبود الان چنتا قرمز میزنم ک فک کنم غرور جوانیه

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سونو دادم.گفت نرماله و کیست نداری

خب پس اشکال نداره شاید پوستت چربه؟جوشه دیگه خوب میشه خودش

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
۲٠ سالمه نمیدونم چی کنم

منم بیست سالمه..برو خدارو شکر ک هورمونی نیست هی دارو بخوریم..دکتر پوست بمن گفت ک تا بیست پنج سالگی ادامه داره جوش زدنت..گرمیجات نمیخورم ناشتا کاسنی شاترع میخورم..جای جوشام آب سیب زمینی میزنم اینجوری صورتم پر میشه 😊

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2738
عه خیلی خوبه.اخه نگرانم جاهاش بمونه بی دلیل

استرس و نگرانی بیخودی بدتر می‌کنه.ریلکس باش منم پوستم سفیده بشدت جوش میزنم جاش میمونه روزی دوبار سیب زمینی میزنم زود خوب میشه