2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گندمو بپز بده بهش ولي اگه خيلي جوجس بايد نوكشو باز كني غذاي خيييلي نرم( مث نون خيس شده) بهش بدي. من چنتا جوجه رو اينجوري بزرگ كردم 😃😃

درست درآخرين لحظه ها كه مي خواهيد روياهاي خود را به خاك بسپاريد خبر خوبي خواهد رسيد...

تو تراس ما هم لونه کرده بودن تخم گذاشته بودن تقریباً دو هفته ای میشه، امروز عصر رفتم دیدم ظرف دونه اشون ریخته کف تراس، لونه خالی بدون تخم یا اثری ازش و یه کم هم خون ریخته. دلم شکست طفلک نتیجه زحمتش رو ندید

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

قدیمیا میگن یاکریم عزیزکرده ی خداست، اگر بهش محبت کنی و غذا بدی برات دعای خیر میکنه، اگر باهاش بدرفتار کنی پیش خدا نفرینت میکنه...

کلی ماچش کن و با مهربونی بهش غذا بده عزیزم، اگه خیلی جوجه نیست بهش گندم بده، اگه جوجه ست و توان خوردن نداره غذاهای نرم از گوگل سرچ کن بهش بده بخوره عزیزم

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
2738
تو گوگل سرچ کن چی بهش بدی خوبه .شاید دونه باید بخوره من یه مشما پر ارزن میگیرم برای کبوترا میشه ۱۰ ت ...

چقد مهربانی با حیوانات قشنگه احسنت...

من هرماه چهارپنج کیلو گندم میخرم بالکن خونه ی من شده مال یاکریما، مادرمم عادت دادم براش گندم میخرم اونم حسابی مهربون شده با یاکریم

چقد مهربانی با حیوانات قشنگه احسنت... من هرماه چهارپنج کیلو گندم میخرم بالکن خونه ی من شده مال یاکر ...

من خودم حامی حیوانات هستم گاهی میرم مناطق دور افتاده اسکلت مرغ میخرم دوستامم که نمیتونن بیان پولش و میدن ۳۰ کیلو گاهی میبریم. البته اون زمانی که کیلویی ۴ هزار تومن بود .الان شده کیلویی ۱۲ تومن و پیدام نمیشه همه میگن رستوران دارا میبرن برای سوپ .دیگه کم شده کار ما .ولی در کل مهربانی با حیوان چنان خیری میاره تو زندگیت که باورت نمیشه 

من خودم حامی حیوانات هستم گاهی میرم مناطق دور افتاده اسکلت مرغ میخرم دوستامم که نمیتونن بیان پولش و ...

احسنت، ب وجود امثال شما افتخار میکنم❤🌷👌

آره منم خیلی قبول دارم دعای خیر حیوانات هم برامون برکت میاره، هم از شر و گرفتاری گاهی نجاتمون میده، مخصوصا اگر حیوونا خیابونی و رهگذر باشن لذتِ محبت بهشون چندبرابره...

درود ب شرفت👏👏👏

شیررر؟

ببخشید گلم ارزن کوبیده شده یا دانه مخصوص پرندگان که به خوبی کوبیده شده و نرم شده با آب به قوام برسون حالت خمیری پیدا کنه چون اگه آبکی باشه خیلی خفه میشه بعد سرنگو پر کن بعد خیلی داخل نده بزار تو دهنش خیلی اروم آروم بهش بده فقط باید هر ۲ تا ۳ ساعت بهش غذا بدی بغیر از شبها بعد باد کولر اینا نباید بهش بخوره باید جاش گرم باشه راستی بعد از غذا دادن یکی دو قطره آب هم بچکون توی دهانش که چیزی از غذا نمونه تو دهنش ،سرنگ هم از این بارکیا بگیر که سرش کوچیکه و هر بار بعد از غذا دادن حتما بشورش

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏
2706