2737
2734
عنوان

داداشم وسواس تمیزی داره شدید شده

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون الان خیلی بد شده درو دیوار حموم دسشویی هم میشوره.اصلا هم نمیاد دکتر.جایی هست ک بیان ببرنش؟

منم اولش مقاومت میکردم در برابر اسم روانشناس میگفتم بیمارم بریم دکتر اما توی عمل انجام شده قرار گرفتم ایشون الااان دارند خییییییبییلی زجر میکشند با تمام وجود درکشون میکنم خواهشا جلوی ایشون اسمی از بردن پیش دکتر نبرید یا گریه نکنید هیچ صحبتی از بیماریشون نکنید همه چیز رو عادی جلوه بدید اوضاع رو آروم کنید بعد توی موقعیت خوب با ایشون منطقی صحبت کنید بهتره توی صحبتاتون سرزنش تحقیر توهین مقایسه ترحم و دلسوزی هیچکدوم از اینها نباشه

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
2728
عه خوشبختم منم یزد

عه چه جالب همشهری در اومدیم خب پس بهم توی خصوصی پیام بدید آدرس روانشناس و شماره رو بهتون میدم

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
منم اولش مقاومت میکردم در برابر اسم روانشناس میگفتم بیمارم بریم دکتر اما توی عمل انجام شده قرار گرفت ...

تمام اینایی ک میگید متاسفانه همه اعضا خونوادخ انجام میدن.حتی کتک هم خورده😥😥

میگما نینی سایت اپلیکشن داره یا فقط از گوگل میشه واردش شد

دقیق نمیدونم ولی فکر کنم فقط گوگل من همیشه اینطور وارد میشم🤗 

2740
تمام اینایی ک میگید متاسفانه همه اعضا خونوادخ انجام میدن.حتی کتک هم خورده😥😥

وااای میتونم بپرسم چندسالشونه؟

بلد نیستم بیام خصوصی

من درخواستتون رو قبول کردم باید برید قسمت دوستانتون و اونجا بهم پیام بدید وایسید ببینم من میتونم بهتون پیام بدم یا نه