2410
2553
عنوان

داداشم وسواس تمیزی داره شدید شده

342 بازدید | 27 پست

سلام دوستان داداشم وسواس شدید گرفته 4ساعت به بالا میره حموم دوساعت دوساعت میره دستشویی.دیگه عاصی شدیم دکتر هم نمیاد.جایی هست که بیان ببرنش؟؟؟تورو خدا کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
فقط تمیزی فقط شستن زیاد مادرم کارش شده گریه

من چندسالی هست که وسواس پاکی نجسی دارم از درون آدم رو میخوره ولی تجربه ی من اینه که اگر هنوز اولشه خییییییلی سریع باید جلوش گرفته بشه حتما باید پیش یه روانشناس برند و اگر تشخیص دارو درمانی داده شد پیش روانپزشک ایشون خودشون هم خییییلی اذیت هستند گریه مادرتون فقط اوضاع رو بدتر میکنه با ایشون صحبت کنید و تا هنوز اولشه جلوش رو بگیرید ما یکی از اقوام همچین وسواسی داشت فوری بردند پیش روانشناس و درمان شد حتماااااا اقدام جدی کنید من خودم اوایل وسواسم فقط گریه میکردم زجر میکشیدم ولی چون سنی نداشتم هیچکس اهمیت نداد تا الان که اوضاع خیلی بدتر شده و پیش روانشناس میرم

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
من چندسالی هست که وسواس پاکی نجسی دارم از درون آدم رو میخوره ولی تجربه ی من اینه که اگر هنوز اولشه خ ...

اون الان خیلی بد شده درو دیوار حموم دسشویی هم میشوره.اصلا هم نمیاد دکتر.جایی هست ک بیان ببرنش؟

اون الان خیلی بد شده درو دیوار حموم دسشویی هم میشوره.اصلا هم نمیاد دکتر.جایی هست ک بیان ببرنش؟

نمیدونم میخواین من شماره روانشناسم رو بهتون بدم خیلی خیرند تلفنی هم راهنماییتون میکنند بدون دریافت هزینه ای ایشون میتونند خیلی کمکتون کنند

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
2706