2737
2739
عنوان

بد غذایی نوزاد ۹ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 2160 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم خدا دختراتو واست نگهداره آره میتونی چند تا دستور بهم بدی امتحان کنم  من خودمم بدغذام مزه ...

الان که سوپ درست کردم.اول تره فرنگی و سیب زمینی،هویج حلقه حلقه کردم.با کمی کره تفت دادم.نمک کمی زرد چوبه و پودر گوجه فرنگی خشک.بعد آب مرغ ریختم به مدت چهل دقیقه پخت.بعد میکس کردم.یه لیوان شیر ریختم نصف فنجان جو یا گندم پرک با مرغ ریش ریش شده.اینا رو دیگه میکس نکردم.

سوپ خیلی نباید سفت باشه.

من چون همه مون از همین سوپ می خوریم زیاد پختم.اگر منع نداشته باشیم آویشن و خامه هم می زنم.

از هر کدوم از سبزی جات یه لیوان ریختم.

واقعا مزه خوبی داره.همیشه یه پایه سوپ درست کنم از آب مرغ و سبزیجات میکس کن بعد پرک جو و مرغ بریز.اینطوری بهتر می خورن.

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️
2740
بچه ها موقع دندون در اوردن بد غذا میشن اگه دهنش باز نمی کنه باهاش بازی کن هر وقت دهانش باز کرد بهش ...

امیدوارم دندون باشه خیلی بد اخلاق شده 

دهنشو باز میمنه انقدر تو دهنش نگه میداره اخرشم میده بیرون

همونایی که دوست داره براش درست کن زیر یکسال مهم اینه یاد بگیره بخوره یه چیزی وگرنه تغذیه اصلیش هنوز ...

آخه پدرم و در اورده هر ۲ ساعت شیر میخواد 

پس فقط فرنی و سرلاک بخوره ایراد نداره میترسم قدشم کوتاه بمونه وزنش که کم شده

منم دخترم ۹ماه و نیمه به شدت بد غذا و بی اشتها شده نمیدونم چرااااا خسته شدم تا دو هفته پیش تخم مرغ ...

وای مثل پسر منه سوپشو میخورد تو سوپش گوشت و قلم و کرفس و هویج و سیب زمینی و همه چی خلاصه میریختم که ویتامین بگیره الان یه هفتست لب نمیزنه هر روز میریزم دور خودمم بد غذام لاقل خودم نمیخورم 😁

خب سوپ دوست نداره ولش کن  بچه شیر میخوره نگرانش نباش کته دوسداره؟هرجی دوسداره بده

کته نمیخوره اصلا 

سوپ دوست داشت تا یه هفته پیش یهو نمیخوره 

فعلا فقط حریره بادوم و سرلاک میخوره 

الان که سوپ درست کردم.اول تره فرنگی و سیب زمینی،هویج حلقه حلقه کردم.با کمی کره تفت دادم.نمک کمی زرد ...

گوجه حساسیت داد حالا دوباره چند هفته دیگه امتحان میکنم شیر هم امروز تازه شروع میکنم تست گرفتن 

نمک نزدم هنوز به غذاش 

کدو حلوایی میزدم مزه دار میشد دوست داشت 

حالا فردا با یه کم تغییر مثل حذف گوجه امتحان میکنم دستور سوپ شما رو مرسی 😙😙😙

2706