2733
2734
عنوان

بد غذایی نوزاد ۹ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 72 پست
از کحا فهمیدی به گوجه حساسیت داره  دختر منم چند روز دیکه هشت ماهص تموم میشه گوجه ببینه میخوره& ...

دکترش گفت اول بهش نده بمال به کم به بغل لبش 

زدم زود دونه قرمز زد

شاید سوپ دوست نداره فرنی نشاسته بده

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فرنی میدم بهش حریره بادوم میخوره اما مگه میشه فقط اونو بخوره لاغرتر میشه همش  سوپ تا هفته پیش ...

دندون شاید داره درمیاره

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2740

دختر منم سوپ خیلی دوست نداره.

امروز سوپ تره فرنگی و خوب خورد.بعضی از بچه ها غذای سفره دوست دارن.مزه سازی کن.تو سوپ ش الان میتونی کمی شیر بریزی.اگه به پروتئین گاوی حساسیت نداره.

حالا بچه های من خونه خودم بهتر غذا می خورن.خونه ی مامانم یا دیگران بد غذا.اگر خیلی بد غذاست خیلی کم به غذاش نمک بزن.

خواستی دستور سوپ هام و برات می نویسم.

مزه مهمه.باید بفهمی چی دوست داره.

من دختر اولم عاشق سوپ و حلیم و آش 

این یکی پلو خور.

فرنی هم نمی خوره؟

دختر دومم پنجم می شه نه ماه.

وعده های غذایی شو زیاد.کن.

الان بیس تغذیه ش باید شیر باشه.

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️
واقعا امیدوارم این باشه آخه حریره بادوم و سرلاکشو میخوره اما چیز دیگه اصلا سرشو از پشت میکوبه به صند ...

اذیتش نکن سعی نکن به زوربهش غذا بدی .دختر منم چندروز نمیخوره بعد درست میشه.نگرانم نباش 

باور کن تا حالا هر چی گذاشتم جلوش همرو ریخته ار تو ظرفش بیرون حتی دم دهنشم نبرده

اوایل اینجوریه ..باید تحمل کنی درست میشه .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
چی دادی بش  از اول

بروکلی ..هویج .. نون تست و کره .. میزاشتم جلوش خودش میخورد .. حالا نه اینکه زیاد بخوره ..ولی اینکه خودش میخوره دنیا ارزش داره برام 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
دختر منم سوپ خیلی دوست نداره. امروز سوپ تره فرنگی و خوب خورد.بعضی از بچه ها غذای سفره دوست دارن. ...

عزیزم خدا دختراتو واست نگهداره آره میتونی چند تا دستور بهم بدی امتحان کنم 

من خودمم بدغذام مزه سازی بلد نیستم 😭

بروکلی ..هویج .. نون تست و کره .. میزاشتم جلوش خودش میخورد .. حالا نه اینکه زیاد بخوره ..ولی اینکه خ ...

من هویج و سیب زمینی و تست گذاشتم جلوش ظرف غذاشو خالی کرد رو زمین همشو له کرد هیچیم حتی دم دهنش نبرد الانم بهش برنج و کوشت دادم جیغ میزنه نمیخوره دهنشو کیپ میکنه 😭😭😭

2706