2733
2734

کل قرانو بخون با معنیش

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والعصر رو شنیدم،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2728
2738

عزیزم تبریک میگم ان شالله سالم و صالح باشه 

از اول قرآن شروع کن هدیه به چهارده معصوم به نیت سالم و صالح بودن فرزندت 

سوره عصر برای صبوری و یوسف برای زیبایی خوبه 

در ضمن از هیچ کسی چیزی نگیر ی بخوری چون واقعا خصلتهاشون روی جنین تاثیر میذاره در ضمن دعا کن فرزندت صالح باشه چون واقعا توی اطرافیان میبینم که بچه ناصالح پدرو مادر رو چقدر عذاب میدن 

از طب سنتی هم تحقیق کن ببین چی برای هوش جنین تاثیر گذاره 

2706