2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین حالم خیلی بده😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 143 پست
پس عذر خواهی میکنم. الان توی یه تاپیک بودم خانمه وارد زندگب متاهلی یکی شده بود و کاری کرده بود که آق ...

۱۶

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
اه چقدر ادای آدمای خوبو در میارید این بیچاره الان‌اوج احساساتشه درگیر این افکارشده طرف شوهرخالشه کار ...

من نمیدونستم شوهر خالشه الانم ازش معذرت خواهی کردم شما حرص نخور من خیلی رو خیانت حساسم اونقدر خانما با حال بد تاپیک زدن واقعا حساسم رو این موصوع این دوستمون هم یه جوری گفت اون آقا بهم توجه میکنه که فکر کردم قضییه تا کجا پیش رقته نگو اون بنده خدا شوهر خالشه و قطعا حس عمو یا پدرانه داره بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینین این حالت من کاملا یک طرفس و هیچکس خبر نداره. حتی خودش اگه بهش میگفتم که از سگ هم پست تر بود ...

کامنتای منفیو ول کن بعضی از مردم با خودشونم درگیرن اصلا توجه نکن عزیزم فقط درک ‌کن تو سن حساسی هستی من همسن تو بودم عاشق یک مرد ۳۲ ساله بودم البته اون مجرد و غریبه بود الان حالم ازش به هم میخوره و الان ۲۰ سالمه...این چیزا تو سن تو کاملا طبیعیه عزیزم من تو سن تو هرروز عاشق میشدم😂😂به خدا فکر میکردم  جدیه بذار این دوسه سال حساس بگذره بعد که به ۱۸ برسی یکجوری عوض میشی که خودتم نمیفهمی بیخود نیست که میگن سن قانونی

2728
۱۶

پس طبیعیه عزیزم

نگران نباش به مرور زمان این حس از سرت در میاد. چون الان تو سنی هستی که احساساتت بر منطقت غلبه میکنن..شوهر خاله ات از روی قصد و غرض این کار رو نمیکنه. میتونی کتاب بخونی. بازی دانلود کن کلی ذهنتو درگیر اون بازی کن. یه مدت زیاد کنار شوهر خاله ات نمون یواش یواش از سرت میوفته نگران نباس. ما هم این حس ها رو داشتیم😁حتی عاشق ترک دیوار هم میشدیم. 

باز هم عذر خواهی میکنم

حلال کن. تند  رفتم  

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740
آها از حرفا و توهینای  بقیه اینجوری برداشت کردم که باهم دوستن

بقیه رو ول کن ماها فقط باید مادرانه نصیحت کنیم یک طرفه به قاضی نریم 

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
من نمیدونستم شوهر خالشه الانم ازش معذرت خواهی کردم شما حرص نخور من خیلی رو خیانت حساسم اونقدر خانما ...

اینقد حساس نباش رو خیانت

زبونم لال جذبش میکنی

سعی کن خودتو نسبت به چیزی حساس نکنی

۱۶

دختر خوب سن شما سنی هست که احساسات آدم شدیدا تحت کنترل هورمونهاست. این چیزی که شما تجربه میکنی عشق نیست. هورمون زنانگیت داره شما را سمت این جنس مخالف سوق میده. این وسط شوهر خالتون انسان درستی نیست و داره از این قضیه سواستفاده میکنه در واقع از شما داره سواستفاده میکنه. شما باید عاقل باشی و به هیچ عنوان به این آقا محل نزاری چون اون خوب بازی را بلده میدونه چجوری از در محبت و شوخی وارد بشه و شما را گول بزنه. به هیچ عنوان دیگه جواب پیامهاش را نده. یه نخ دو سر داره اگه شما یک سرش را ول کنی اون خسته میشه میره. اگر هم ایشون را مهمونی جایی دیدی به هیچ عنوان باهاش چشم تو چشم نشو. خیلی سنگین سلام کن و کلن نسبت به این آدم کم محلی کن و بی تفاوت و سرد باش. بدون این قضیه برای خیلی از ما خانمها توسط آقایون فامیل پیش میاد. اگه هر کی بخاد به هر نخاله ای رو بده سنگ رو سنگ بند نمیشه. چون آقایونی که جنس ناپاکی دارن مدام نخ میدن ببینن کدوم دختری شل هست اون سر نخ را میگیره. شما به هیچ عنوان چنین دختری نباش. قوی باش و محکم و خانوم.

دختر خوب سن شما سنی هست که احساسات آدم شدیدا تحت کنترل هورمونهاست. این چیزی که شما تجربه میکنی عشق ن ...

اون که شماره منو نداره

و شوخی های زیاد مورد دار نمیکنه

فقط مثلا میگه خیلی نخند یا مثلا از پشت سرم که رد میشه میگه ترسیدی؟ 

اتفاقا خیلی ادم چشم و دل پاک و مهربونیه فک کنم من زیاد پیاز داغشو زیاد کردم و به هیچ وجه اهل این کارا نیست.

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2706