2733
2734
عنوان

جوش

102 بازدید | 10 پست

صورتم پر جوش کیستی و سرسیاهه

دیوونه شدم دیگه 

کلی کرم و صابون و اسکراب استفاده کردم بدتر شد 

کلیندامایسین زدم فقط ریزه میزه هارو بدر و نود درصدش موند

دکترم رفتم دارو داد بهم دوماه مصرف کردم اونم هیچ تاثیری نداشت

رجوع کردم به تاپیکای نینی سایت نوشته بودن مرحم سیاه (ایکتیول) الان یه هفتس دارم اونم میزنم ولی تاثیر نداره 

دیوونه شدم، چندشم میشه تو آینه خودمو نگاه کنم، صب بیدار میشم میبینم بالشم پر چرک شده 😭😭

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی مدت بیخیالش شو چیزیم نزن ب صورتت خوب میشه

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
من اگه جای تو بودم همه رو تارو مار میکردم از بس فشار میدادم😂

کیستی ها خیلی درد دارن 

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
2738
ارمایش دادی؟؟ احتمالا مشکل هورمونی داری تا اونو حل نکنی حتی راکوتان هم جواب نمیده

دادم 

مشکلی نداشتم