2737
2739

من یه گل پسره ۴ماهه دارم چهارشنبه هفته پیش با حلقه ختنه ش کردم امروز صبح حلقه به یه پوست بند بود اما اونجا که جدا شده بود صورتی شده بودو التهاب داشت بنظرتون طبیعیه؟کلا دوبار بردمش حموم پیشین بردم خیلی مراقبت کردم پماد زدمو با سرم شستشو دادم زود به بودم پوشکشو عوض کردم نگرانم تجربه هاتونو بگید

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....

متنفرم از ختنه اصلا دلم نمیخواد راجع بهش فکر کنم اذیتم میکنه

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پسر۷ساله و پسر ۶ساله مپسر ۲نیمه سالمو  تو محرم گذشته ختنه کردم  

قرمزیش عادی 

اما من فقط  پماد زدم سرم نزدم 

و هم روغن  نارگیل هم زدم به خاطر بخیه 

مشکلی براشون پیس نیافتاد فقط بخیه خیلی طول میکشن بیافتن 

2738
فقط چرب کن یه وقت سعی نکنی حلقه رو خودت جدا کنی،خودش میفته بعدش تا یکی دو هفته قرمزی هست

ممنون

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....
عزیزم شما که پسرتون تو چهار ماهگی ختنه کردی دردی چیزی نداشت بیتابی نمیکرد 

فقط شب اول درد داشت همونجام خیلی گریه کرد البته من قبلش یکساعت قبل قطره استامینوفن بهش دادم بعدم دکتر دارو داد اما حق داره درد داره نقو نوق داره دیگه