2737
2739

ضرر نداره؟

میگن چشم جنین خوشگل میکنه راسته؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید

رازیانه پرولاکتین زیادی داره چه قبل چه بعد چه تو بارداری خوردنش بدون ازمایش ضرر داره

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلی هورمون جنسی داره رازیانه اصلااااا توصیه نمیشه تو بارداری

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2738

سلام دوست عزیز. 

تا جایی که من میدونم رازیانه یه گیاه هورمونی هستش، خوردنش حتی تو دوره غیر بارداری ممکنه برای بعضیا ضررهایی داشته باشه و نمیشه همینجوری مصرف کرد. 

پس تو دوره بارداری که دیگه اصلا نباید مصرف بشه. 

رازیانه پرولاکتین زیادی داره چه قبل چه بعد چه تو بارداری خوردنش بدون ازمایش ضرر داره

پرو لاکتین باید چند باشه  که بشه  استفاده کرد؟

واینکه   پرولاکتین بالا  بشه چی میشه؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
نه عرقشو خریدم، روزی سه قاشق میریزم تو یه لیوان اب میخورم،

بارداری؟ برای چی میخوری

دم میکنی؟ برای  زیبایی چشم جنین میخوری

والا مواردی که دیدیم چشم زیبا دارن، مادراشون نه رازیانه مصرف کردن نه اینجور چیزا.

دوست عزیز رازیانه یه گیاه هورمونیه و حتی رو خانم غیر باردار ممکنه اثرات بدی داشته باشه.

خودت هم میتونی در موردش از منابع معتبر تحقیق کنی. 

2706