2733
2734

نمیدونم دخترم از خواب پاشه بهش چی بگم خیلی بهش وابسته بود خودمم دارم دق میکنم براش خیلی دوسش داشتم نمیدونم چطور باید این موضوع رو بهش بگم که آسیب نبینه

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

چرا باورت نمیشه کلاغ جوجه ها رو میخوره دیه غذاشه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگو رفته مهمونی

دخترم هشت سالشه میفهمه دارم دروغ میگم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2738
چرا باورت نمیشه کلاغ جوجه ها رو میخوره دیه غذاشه

تا حالا نشنیده بودم یا ندیده بودم

باو خرگوش و جوجه و این چیزا میگیرین چرا میزارین حیاط 

باو کاربره پسرم انقد بهم نگید" دخترم"                 بیخیال مگه دنیا چقده که بشینم اهمیت بدم ناراحت شم ترجیح میدم بگم به کتفم  عاشقه تاپیکای ترسناکم و فان    
2706