2737
2739

شوهرم میگع برو گواهینامه بگیر اما ماشین نداریم ذوق ندارم بابتش😕😕

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

بگیر هی هزینش گرونتر میشه ایشاالله ماشینم میگیرید ربطی نداره به نداشتن ماشین

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

برو بگیر وقتی ماشین گرفتید آماده باشی دخترخالم الان شوهرش ماشین گرفته گواهی نامه نداره نمیرسه با بچه بره بگیره

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگیر هی هزینش گرونتر میشه ایشاالله ماشینم میگیرید ربطی نداره به نداشتن ماشین

در جریان هزینه فعلیش هستین؟؟

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

برو بگر کم کم ماشین شوهرت رو کش برو یه وقت به خودش میاد میبینه ماشین مال توعه نه اون

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2740
برو بگر کم کم ماشین شوهرت رو کش برو یه وقت به خودش میاد میبینه ماشین مال توعه نه اون

خودشم نداره😔

منم ماشین ندارم ولی مال ددی هست 😐 زیادم بکارم نمیاد

واسم دعا کنید رشته مورد علاقم قبول بشم😍✨ی ادمایی رو هیچوقت از دست نده 💚همونایی ک با خنده هات میخندن و با ناراحتیات ناراحتن 💥💥به دیگران احترام بزار ن به خاطر شخصیت اون ها بلکه بخاطر بازتابی از شخصیت خودت ♥️♥️♥️  

من گواهینامه ندارم. 

عروسی نگرفتم شوهرم گفت ۲۰۶ میخوای یا عروسی ؟ 

گفتم ۲۰۶ . خرید و به بهانه اینکه شناسنامه من مال شهرستانه زد به اسم خودش و انداخت زیر پای خودش و همه جا نشست گفت من برای فلانی ماشین خریدم و منتی سر من گذاشت. 

منم در تلافی دوسال پیش تمام پس اندازش رو ازش گرفتم و فرستادم خارج از کشور به حساب یکی از اقوامم کخ برام خونه بخره. 

😁😁😁

جاریمم همین بود. هر چی بهش اصرار کردم گفت ماشین نداریم. اون موقع بچه نداشت. حالا هم بچه داره. هم کرونا هست. هم انشالله تا چند ماه دیگه ماشینشون میرسه دستشون. ولی فعلا هیچ کاری نمیتونه بکنه. 

وااا قبله عید من گرفتم ۷۰۰ بود،خبر ندارم دقیقا الان

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

الان فک کنم حدودای یه تومن باشه... البته شهرا باهم فرق دارن قم اینه حدودی... تهران یک و چهارصد ایناس فک کنم

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
من گواهینامه ندارم.  عروسی نگرفتم شوهرم گفت ۲۰۶ میخوای یا عروسی ؟  گفتم ۲۰۶ . خرید و به ...

ایول زرنگی کردی

2706