2733
2739
عنوان

کیا مث من الان بخاطر...

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کلا هنگ بودم نمیدونستم خوابم یا بیدار ...شیرین ترین صورت نوزادی بود که تا حالا دیده بودم

ای جونم 😍😍

منتظر اون لحظه ام ..خیلی دوس دارم چهرشو ببینم ..یک ماه و نیم دیگه نوبت منه برام دعا کن😍

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

سلام ..خدا قوت مامان

خیلی سخته خدایی

من دوتا پسر داشتم و درکتون میکنم!!

بعضی شبا بیدار میشدم به زمینو زمان فحش میدادم😂

خروپف های بقیه ،آرامش و سکوت عمیقِ شب 

خلاصه کلی حرصم میگرفت 

ولی واقعا تا ۴۰ روز خیلی خیلی سخته

بعدش تا ۶ ماهگی کمی بهتر میشه

بعد ۶ ماهگی ....

و بعد یکسالگی ....خوب میشه باززززز

کم کم میفتی روی سرازیری عزیزم

اما بدون الان که داری شیر میدی 

کلی مامان ِ دیگه هم هستن که توی دنیا بیدار شدن و با یه چشم و موهای هپلی دارن شیر میدن

تنها نیستی عزیزم

وقتی به پایان شیر دهی نزدیک میشی 

میبینی چقدر لذت بخش بود ...وقتی از بالا به پایین نگاه میکنی و فقط نصف صورتشونو میبینی 

بنظرم بهترین و عشق ترین ،تصویر دنیاست

به اینا فکر کن 

مبارک باشه راستی...قدمش پراز خیر و برکت

مامانِ پر قدرت ،خسته نباشی

همین کارو هم کردم ولی دلم نمیاد بخوابم .میترسم چیزیش بشه🥺

تجربه ی اول همینجوریه😁(مدام مراقبت،مدام دل آگاه خوابیدن)

دومی به بعد دیگه مهم نیست🤣

تخت میخوابی و با گریه هاش بیدار میشی😂

سلام ..خدا قوت مامان خیلی سخته خدایی من دوتا پسر داشتم و درکتون میکنم!! بعضی شبا بیدار میشدم به ز ...

فدای شما عزیزم ..ممنون بابت روحیه ای که از ته دل دادی ...واقعا خستگی از تنم در رفت ..مرسی بابت وقتی که گذاشتی ..اره روزای استراحت هم میاد .هیچی دائمی نیست🌹

2706