2737
2734

واقعا دلیلش چیه که توکرونا باید مهمون دعوت کرد خب ممکنه کسی کرونا بگیره...ماهرسال افطار فامیلای مادرشوهرم وپدرشوهرودعوت میکنیم(خونه مادرشوهرم البته)پارسالم حتی باوجودکرونا دعوت کردیم...ولی امسال واقعا شرایط بده واینکه ۳تابچه کوچیک دارم...پدرشوهرم میگه باید دعوت کنیم نمیشه زشته پس فردا میگن فلانی یه افطارمیداد اونم قطع کرد...همسرمم میگه اره پدرم راس میگه...خیلی اعصابم خورده اخه الان اصلا شرایط مناسبی واسه اینجوردورهمیا نیس

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واااا خودش دعوت کنه ملت رد دادن دیگه

خودشون دعوت میکنن

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
غذا بپزین پخش کنین خونه دعوت نکنین

اتفاقا همین پیشنهادودادم گف نه بده 

بگو ملت مریض شن میگن بخاطر یه افطار ملتو مریض کرد و اگه طوری بشه دیگه نمیشه جمعش کرد.یه بنده خدا رف سفر کرونا گرفت خفیف اومد و خواهرش ازش گرفت و فوت کرد .داغون شده از عذاب وجدان

2738

بگو حرف ملت مهمه یا حق الناس که اگر فقط یک نفر تو اون جمع مریض باشه همه رو الوده می کنه و مسبب همه اینا اون میزبان بی عقلیه که دعوت کرده اصلا قبول نکن خدایی نکرده فردا روزی مشکلی پیش بیاد و کوچولوهات بیمار شن میخوای چکار کنی به جهنم نازاحت میشن وقتی حرف منطقی نمیفهمند

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو