2733
2739
عنوان

واکسن ۱۸ ماهگی دخترم و ترس من

69 بازدید | 7 پست

که شنیدم میگن خیلی سخته و دردناک 

میشه تجربیاتتو نو بگین 

چیکار باید بکنم درد دخترم تسکین پیدا کنه میگن ۳ روز طول میکشه درسته؟؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
نگران نباش من پسرمو زدم فقط روز اول یکم بی قراری میکرد بعد خوب شد 

تب هم داشت؟استا دادی فقط؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه بچه ها مثل هم نیستن....

من واکسن دخترمو ساعت ۱۱ زدم 

ساعت ۷ شب تب کرد تا ۵ صبح تبش اومد پایین....تو این مدت نمیتونست پاشو تکون بده خیلی درد داشت...صبح که بیدار شد اصلا تب نداشت....و همچنان میدووووید که انگار اصلا واکسن نزده

2731

والا منم اینقدرررر میترسیدم بجای بچه من تب کردم قبلش یه شیاف گذاشتم براش انگار نه انگار واکسن زدیم فقط همون لحظه گریه کرد بعد بهداشت مستقیم بردمش اسباب بازی فروشی براش یه چیز خرید از ذوق همون دردو فراموش کرد خیی راحت بود

همه بچه ها مثل هم نیستن.... من واکسن دخترمو ساعت ۱۱ زدم  ساعت ۷ شب تب کرد تا ۵ صبح تبش اومد پ ...

چ خوب خداروشکر الهی دختر منم زودی خوب شه ئ تب نکنه از تب میترسم

والا منم اینقدرررر میترسیدم بجای بچه من تب کردم قبلش یه شیاف گذاشتم براش انگار نه انگار واکسن زدیم ف ...

ای جان چه راحت یعنی منم شیاف بزنم؟قبل رفتن دیگه استا ندادی بهش؟

ای جان چه راحت یعنی منم شیاف بزنم؟قبل رفتن دیگه استا ندادی بهش؟

من شیاف گذاشتم یه ساعت قبلش استامینوفن ندادم بعد ۶ساعت استامینوفن شروع کردم ولی دیروز یه خانمی اینجا میگفت قبلش استامینوفن بدی جلوی تاثیر واکسنو میگیره من نشنیدم تا بحال

2738