2737
2739

من با چله زیارت عاشورا با دعای امام حسین و امام زمان علیهم السلام حاجت محال از خدا گرفتم 

یه حاجت خیلی بزرگ

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده چندسالیه که زیارت عاشورا باصدلعن وصدسلام رو مداومت دارم

حاجت دنیای نخواستم

بنده کاربر مرد هستم...خواهرم درخواست نده...اگرم درخواست دادی پیام نده...نمیخام باهیچ نامحرمی ارتباط خصوصی داشته باشم...امان از گناه...امان از روسیاهی...امان از روزی که نزدپروردگارحاضربشیم واز سنگینی گناه ومعصیت خجالت زده باشیم!
2731
من با چله زیارت عاشورا با دعای امام حسین و امام زمان علیهم السلام حاجت محال از خدا گرفتم  یه ح ...

تورو خدا درخواست دوستیمو قبول کن😭

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
من با چله زیارت عاشورا با دعای امام حسین و امام زمان علیهم السلام حاجت محال از خدا گرفتم  یه ح ...

انگار،قبلا بهت درخواستددادم قبول نکردی 

تو بهم درخواست بده کارت دارم

بنده چندسالیه که زیارت عاشورا باصدلعن وصدسلام رو مداومت دارم حاجت دنیای نخواستم

عزیز دلم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

ببخسید نمیدونستم مرد هستین 

2738
انگار،قبلا بهت درخواستددادم قبول نکردی  تو بهم درخواست بده کارت دارم

الان اسمتونو پیدا میکنم صبر کنید چشم

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

ببخشید میگم مداومت ب این صورت باعث میشه ادم دنیاشم علاوه بر اخرت عالی بشه و خوشبخت میشه اینطوری بوده برا شما؟

واقعا تاثیری داشته مداومت بهش؟

میشه توضیح بدی عزیزم؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
میشه توضیح بدی عزیزم؟

سلام حاجتم نمیتونم بگم ولی خیلی بزرگ بود و برای من محال چون واسه خدا محال وجود نداره 

سلام میشه بگی به چه روشی خوندی؟ روز چندم چله حاجت گرفتی؟ دعای امام زمان چی هست؟ 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.... 💔 
سلام میشه بگی به چه روشی خوندی؟ روز چندم چله حاجت گرفتی؟ دعای امام زمان چی هست؟ 

سلام عزیزم چهل روز خوندم شنیدم که روز بخونید ولی من شب ها میخوندم

وضو گرفتم سر سجاده با چادر نماز رو به قبله یکبار میخوندم 

هرکس به توان خودش نگاه میکنه من روزی یکبار برام میسرتر بود 

خدا هم مهربونه امام حسین علیه السلام و شهدای کربلا آقا امام زمان علیه السلام واسطه قرار دادم پیش خدا که حاجتمو بگیرن برام 

سلام عزیزم چهل روز خوندم شنیدم که روز بخونید ولی من شب ها میخوندم وضو گرفتم سر سجاده با چادر نماز ر ...

خداروشکر عزیزم حجابت در چ حد بود؟ یعنی همون لعن وسلام رو یکبار میگفتی یا 100 تا؟ عزیزم شما نمازهاتونو ب عربی صحیح میخونید یا معمولی؟ چون من بلد نیستم تلفظ درست منم حمد و سوره رو و همش میگم شاید نمازم قبول نیست ک حاجت نمیگیرم میشه حاجتتو بگی؟ من اصلا خاستگار خوب ندارم خیلی دلم میخاد ی مرد خوب عاشقم یشه و ازدواج کنم بنظرت از اینم محال تر هست☹️

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.... 💔 
2706